ЗМІ: Генсек ООН запропонував послабити санкції проти Росії в обмін на експорт зерна з України


Таким чином генсек ООН хоче запобігти глобальному дефіциту продовольства

ЗМІ: Генсек ООН запропонував послабити санкції проти Росії в обмін на експорт зерна з України


Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висунув ідею пом'якшити санкції щодо калійних добрив із Росії та Білорусі.

В обмін він хоче, щоб Москва розблокувала можливість експорту збіжжя з України через порти Чорного моря.

Читайте також"Чим швидше закінчиться ця війна, тим краще для всіх" - Генсек ООН прибув до Києва

Як повідомили дипломатичні джерела Wall Street Journal, Гутерріш веде переговори з Росією, Туреччиною та іншими країнами, щоби відновити експорт зернових з України на світові ринки. Таким чином генсек ООН хоче запобігти глобальному дефіциту продовольства.

Представництва України та Росії при ООН відмовилися від коментарів. Посольство Туреччини в США також не відповідало на запитання видання.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Wall Street Journal
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
aleks68
лучше подыхай с голода выживший из ума пень
Відповісти
4
0
Повернутись до новин
Коментарі 12
aleks68
лучше подыхай с голода выживший из ума пень
Відповісти
4
0
Igor Vasylovych (Червоноград)
понавибирають...
Відповісти
3
0
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
Лісом..
Відповісти
4
0
С.Карпович. (Ланівці)
А він не думав як пуйлу яйця дверима прищемити.
Відповісти
5
0
Лекарь (село Дарница)
Краще під ООН завести у ЧОрне море бойові флоти НАТО, нехай супроводжують конвої, та размінують море
Відповісти
7
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Нехай переїжджає жити на Азовсталь і послабляє...
Відповісти
12
0
Footballers (Умань)
Старий пердун поїхав кукухою
Відповісти
10
0
KadimXa (Харьков)
После такого заявления ему надо предложить уйти в отставку.
Відповісти
11
0
avatar
Spokoyno (Київ)
Я розумію йому все одно, яку дитину / людину рятувати... В України від наглої смерті заподіяної рашистами чи в Африці від голодної... Аби побільше. Утім чому для цього він вважає необхідним прогинатися перед терористом?
Відповісти
12
0
football_soccer (Украина)
и каким образом он это представляет? Юг будет в оккупации, но орки "жестом доброй воли" будут пропускать фуры с зерном в порты?? ООН бессмысленная организация. Только для разговоров, а не для дела
Відповісти
13
0
avatar
Динамо-машина (Киев)
В Одессе и Николаеве.
Відповісти