Порошенко намагався перетнути кордон України і Польщі. На Рава-Руській його не пропустили


Повинен був взяти участь у дипломатичній зустрічі

Порошенко намагався перетнути кордон України і Польщі. На Рава-Руській його не пропустили

Інтерфакс


П’ятий президент України, 56-річний Петро Порошенко, ввечері 27 травня намагався перетнути державний кордон України та Польщі. Щоправда, прикордонники на Рава-Руській його не пропустили.

Як вказується в заяві партії “Європейська Солідарність”, у Петра Олексійовича була у Європі дипломатична місія:

“29-30 травня 2022 року лідер партії "Європейська Солідарність", пʼятий президент Петро Порошенко в складі парламентської делегації України візьме участь у щорічному засіданні Парламентської асамблеї НАТО.

31 травня – 1 червня 2022 року Петро Порошенко візьме участь у засіданні Конгресу та Саміті Європейської народної партії (ЄНП), однієї з найбільших політичних родин в рамках Європейського Союзу”, - йдеться в повідомленні на сайті фракції.

В той же час депутатка від “ЄС” Ірина Геращенко заявила, що в Петра Порошенка є розпорядження від голови Верховної Ради Руслана Стефанчука про відрядження. Також зазначається, що склад дипломатичної групи був затверджений заздалегідь. Геращенко вважає, що у влади є “чорні списки”, людей з яких не можна випускати з країни. Порошенко потрапив до одного із таких списків, адже решті членів делегації прикордонники виїхати дозволили.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Хиденг (Днепр)
texijal (UKR) 28.05.2022 в 12:01Так и я о нем, а ты про кого подумал?
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 89
Хиденг (Днепр)
texijal (UKR) 28.05.2022 в 12:01Так и я о нем, а ты про кого подумал?
Відповісти
1
0
Zapp Brannigan (Київ)
Хряк - це завжди був яник взагалі-то)) Москалику, онови методичку!
Відповісти
4
2
aleks68
хряк здесь ты убогий
Відповісти
3
2
avatar
ukrop68 (Львів)
Застрілься,козлорилий!
Відповісти
5
2
aleks68
надеюсь увижу янелоха за решётккой
Відповісти
8
2
Zapp Brannigan (Київ)
Ну чисто формально там половина депутатів - жінки були... А взагалі, якщо не пускати, то не пускати всіх! А там виклик на допит був? Саме на ці дні? На вихідні ж ніби не викликають на допити. Я лише про виклики Пастору і Сєні чув... І виклик на допит не забороняє виїзд - головне аби вернутися до допиту. А рішення суду про заборону виїзду нема (точніше, термін пройшов там).
Відповісти
2
4
Zapp Brannigan (Київ)
Я так розумію, мінусують ті, хто пробухав у школі уроки правознавства?
Відповісти
3
3
vinn (Khmelnitsky)
от парадокс, скільки в нього грошей, як він у стопясіт раз за два роки збагатився-всі знають - але не знають при цьому скільки йому років....
Відповісти
0
2
Zapp Brannigan (Київ)
Емм, а хто нафармазонив рішення прикордонникам? До речі, а нафармазонив - це чисто москальська говірка, в Україні так не розмовляють... Та й взагалі, після 24.02 поважаючі себе російськомовні мали б перейти на українську!
Відповісти
2
5
Zapp Brannigan (Київ)
До речі, Стефанчук от тільки що заявив, що так, у Петі офіційне відрядження. Ніби ж рішення голови Верховної Ради завжди мало вищу юридичну силу, ніж рішення якогось прикордонника, хіба не так?
Відповісти
4
3
Zapp Brannigan (Київ)
texijal (UKR) Тобто, він купив бумажку у слуги народа Стефанчука, другої людини в країні?
Відповісти
1
3
Zapp Brannigan (Київ)
Ну взагалі перечитайте закон - у офіційно дозволене відрядження випускають і військовозобовязаних, якщо правильно оформлені документи. Водії фур, по-вашому,я к за бензином виїжджають в Польщу?
Відповісти
3
4
vinn (Khmelnitsky)
Шухер, саммі розумні політики, економісти, військові експерти, футбольні аналітики- що зібрались тут на форумі- Порох таки виїхав!))))))
Відповісти
0
0
velbag (Полтава)
о потім ZEлупа запитує чому ми не в НАТО
Відповісти
5
5
oda1979 (Запорожье)
Патриоты в лице Петра должны оставаться в стране. Иначе, быть беде.
Відповісти
3
6
metall5291 (Kharkiv)
хороший юмор всегда в цене +++++
Відповісти
0
0
Zapp Brannigan (Київ)
А от цікаво виходить - заходжу на Уа-футбол, тут переважають коментарі проти Пєті, заходжу на Цензор.нет (а там відвідуваність все-таки вища в рази), там переважають коментарі за Пєтю...
Відповісти
3
2
avatar
VictCo (Київ)
Де будуть закупляти коменти? На популярному тематичному сайті, чи на футбольному? Ось бач, ти починаєш щось підозрювати. Не зупиняйся!
Відповісти
2
2
Zapp Brannigan (Київ)
Ну по вашій логіці, у 2019 Цензор аж кишів коментами за Зе...
 
2
1
avatar
VictCo (Київ)
Ось бач, ти продовжуєш здогадуватись. Цензор дуже надійне джерело. Продовжуй, синку!
 
2
1
Zapp Brannigan (Київ)
А взагалі варто дивитися на ситуацію з т. з. права і відсутності подвійних стандартів. Є офіційний дозвіл від спікера ВР, інших депутатів з делегації випустили за кордон, судової заборони немає, значить треба було випускати!
 
3
1
Mikh (Київ)
Прикордонники вже відповіли - не могли встановити дійсність офіційного документу; не зачитувався QR-код. Цікаво хто повірить в цю дитячу відмазку іхто буде заперечувати що в АП не клоуни..?
Відповісти
5
3
vinn (Khmelnitsky)
тут більшість таких "вірунів", так що з'їдять і ще добавки попросять)
 
0
3
Zapp Brannigan (Київ)
Так а у всіх інших з делегації виходить зчитався?
 
1
2
velbag (Полтава)
шо тут,шо там завжди переважають за Петю.бо розумних людей таки більше
Відповісти
0
2
Zapp Brannigan (Київ)
Кілька думок з приводу: 1. Їхав з ж не один Порошенко, від Верховної Ради їхала група депутатів від різних фракцій. Там і Безугла від слуг народу була, і Геращенко ніби... Виникає питання, якщо боялися втечі депутатів, то чому всіх інших випустили? 2. Чому випускали представників опзж Шуфрича і Суркіса? Так, Суркісу за 60, але під час воєнного стану депутати будь-якого віку можуть виїхати лише за офіційним документом про відрядження від голови Верховної Ради. У Шуфрича і Суркіса такого документа не було і їх випустили, в Порошенка був і не випустили.3. Голова Верховної Ради - друга людина в країні. Невже його розпорядження має меншу юридичну силу, ніж рішення прикордонників? 4. Ну і останнє: якщо Петя боїться і хоче втекти, то чому він кілька разів після 24 лютого на фронті був, а ВЕРХОВНИЙ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ Зе за три місяці НІ РАЗУ на фронт не приїхав?
Відповісти
9
5
avatar
WuTаng (Київ)
1, 2 - проти них не відкрита справа. 3 - не знаю чи є в нього повноваження перекривати рішення прикордоників. 4 - зелі зараз не до піару, щоб на фронті фоточки робоити.
Відповісти
1
5
Zapp Brannigan (Київ)
1. Відкрита справа не має значення, якщо немає заборони на виїзд і є офіційний дозвіл. А суд заборону взагалі-то не продовжив і, як ми бачимо, закордонний паспорт навіть повернули уже. У Суркіса і Шуфрича такого документа від Стефанчука не було, між іншим! 2. Чисто з точки зору теорії права розпорядження голови ВР має вищу юридичну силу. 3. Емм, Черчіль їздив на фронт, Рузвельт навіть у візку їздив, Обама і Буш-менший були регулярно в Іраку і Афгані. Мова не про піар, варто показати, що нема страху...
 
4
2
avatar
WuTаng (Київ)
Ну я передам путлєру. Що якщо в нього нема страху, хай приїздить на фронт.
 
2
1
Zapp Brannigan (Київ)
Ей, то ви нашого верховного головнокомандуючого з якимось х@йлом бункерним порівнюєте?)))) От тому і треба Зе поїхати на фронт, щоб показати, що він не никається в бункері!
 
4
2
avatar
WuTаng (Київ)
Ну а що я міг на те відповісти? В тому же Афгані фронт здається був 10 років, а в нас третій місяць. І вже якісь далекоглядні висновки. Я не знаю як це серйозно коментувати. Якісь дитячі крайнощі де світ чорно-білий.
 
1
1
Zapp Brannigan (Київ)
Ну не знаю, я тут в гілці єдиний, хто хоча б намагався розглянути ситуацію з т. з. права, то де тут дитячі крайнощі? P.S. за Петю в 2019 не голосував, за Зе також, тому так - світ не чорно-білий!
 
1
2
avatar
Zaragoza (Днепр)
Месть Коломойского за Приват сейчас неуместна! Кстати где он? А то что Сваты и Слугу народа показывали в РФ это нормально? То что права на Лигу Смеха продали в рашку нормально? То что Сваты 7 снимали с ублюдками типа Добронравов тоже норм?
Відповісти
7
3
Mikh (Київ)
Кращого дипломата за Порошенка у нас, на жаль, немає. Як би там не стрибали в ОП ніхто серйозно Єрмака в Європі не сприймає - і це ще дуже м’яко сказано.
Відповісти
14
10
metall5291 (Kharkiv)
ви, пане, тверезий???
Відповісти
4
2
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Господи, яке все-таки бидло населення цієї країни, якщо воно жере таке лaйнo і не спльовує... Маленьке зелене чмо, яке просрало підготовку до війни, мстиво пiдcиpaє попереднику, який хоч щось пробував зробити, а народ в захваті плямкає. Боже, як же соромно...
Відповісти
14
10
vinn (Khmelnitsky)
це все зрозуміло. Страшніше те, що ці люди що це жруть- ще мають мнєніє, безспорне))) ці ж люди шанси країни(безпрецендетні за останніх 100 років- проїбуть(((((
Відповісти
7
9
Пришта Литин (Київ)
маленьке зелене зморщене у тебе між ног бовтається, єблан.
Відповісти
0
0
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Хм... Я розумію, що ви там тупі, але чого ж ви там ще й закомплексовані такі?
 
0
0
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
)))) Все це предсказуемо! Кожна криса буде відповідати! Порозбігались все майже всі і це добре! Вірю в нову, прекрасну і чесну Україну! Рабінович заболів дуже в Ізраїлі, Шуфричу срочно до дітей, Порошенко предсказуемо....... Зато Клічко (щоб там за його розмови не жартували), Зеленський, Маляр..... працюють цілодобово і немає часу кудись відряджатись! Прекрасна чистка! Всі паразити повідклеюються, які викачували з України гроші за кордон, Яким не цікаво тут жити, йдуть потихеньку за кораблем!
Відповісти
12
6
Zapp Brannigan (Київ)
Просте питання до тебе: чому депутат Порошенко після 24 лютого на фронт кілька разів їздив (є фото і відео), а верховний головнокомандувач Зеленський за три місяці жодного разу там не побував?
Відповісти
5
4
velbag (Полтава)
питання хоч і не до мене,але я знаю. бо Ze- ворог і боїться,що його самі ж наші на передку загасять
 
0
1
vinn (Khmelnitsky)
1
Відповісти
3
7
Djоn (Киев)
Ти не здібний запам'ятати, що писав 10 хвилин назад, тому я охоче вірю в твою спроміжність розбиратись в фактах. Маневруй, не маневруй, але ти обісрався. Створи ще третю гілку. Дитячий садок.
Відповісти
7
4
vinn (Khmelnitsky)
обісрались твої когнітивні здібності, і лінь яка не дає тобі перечитати. Я свою думку тут ще не висловлював. а ти вже заагрилось і зливаєшся далі. Так будуть факти того що ти писало- чи далі стірлки на мене будеш переводити? Здавалось би- це так просто- повторити детальніше свож ї слова- але ти все на когось перекидуєш... типова інфантильна поведінка.
 
3
7
Djоn (Киев)
Ну молодець що видалив те посміховсько. А то навіть мені за тебе якось стидно було, таку ахінею несеш. Першачок.
 
7
2
vinn (Khmelnitsky)
Djоn всі помиляються, а тут таке собі юзабіліті форуму- мав би ти клепку- зрозумів би) Так що, будуть факти того що ти сказав, чи і далі будеш срєзатись як інфантильний мамкин синочок?
 
0
7
vinn (Khmelnitsky)
Боти на стільки боти, що мінусуть навіть комент з одним знаком- "1"))))
Відповісти
2
3
vinn (Khmelnitsky)
Експєрди розекспєрдились експєрдовським мнєнієм на експєрдському форумі))
Відповісти
5
11
Djоn (Киев)
Зате ти в нас особливий і тільки твоя думка вірна.
Відповісти
9
3
vinn (Khmelnitsky)
Моя думка на фактах, а не на домислах і емоціях)) Але таким невігласам як ви вона звичайно ж не цікава) удачки. барани
 
4
9
Djоn (Киев)
Факт в тому, що кремлівська пропаганда співпала з порошенківською предвиборною, але про таке на 5 каналі не скажуть і щоб помітити самостійно, треба мати хоча б інтелект ни нижче барана. Співчуваю тобі. Залишайся рабом в якого найкращий господар, лол.
 
9
6
vinn (Khmelnitsky)
Лол, сказав акушер що тебе зустрів у цьому грішному світі) "що кремлівська пропаганда співпала з порошенківською предвиборною"- детальніше можеш? Чи зліпив словесну конструкцію, сам у неї повірив, і ходиш тішишся?)) А співчуття свої собі залиш- вони тобі потрібніше.
 
4
8
Djоn (Киев)
Що? Вирішив до нас повернутись? Ще на батьків перейди. Акушерчик. Такий рівень порохоботів. Потіш нас всіх фактами з 5 каналу. Інтелектуал, кімнатний.
 
7
4
vinn (Khmelnitsky)
Djоn що ж ти зпригуєш? Ти сказало, що маєш факти- що там пропаганда під арів, з чиєюсь передвиборчою компанією співпала?- я тебе прошу -детальніше будь ласка. А ти одразу передьоргуєш... кажу твоя думка пуста- і ти сам це доводиш))) До речі , передвиборчі програми, підскажи будь ласка наш Президент зараз чиїми гаслами користується з кінця лютого?)))) На батьків можу перейти, лише після тебе, у тебе духу і розуму стане. Випад про акушера я рахую рівноціним випаду про те що я раб. Так що не ний, будь мужиком.
 
3
9
Djоn (Киев)
Якщо в тебе вистачить духу, перечитай гілку повідомлень і хто перший про факти заспівав і зараз сцикливо почав стрілки переводити.
 
6
3
vinn (Khmelnitsky)
Djоn, для чого перечитувати?)) Так, моя думка на фактах! Але, неосудне- ти десь її тут прочитав?))) Ніт, я її не висловлював)- так що перечитай ще ти разочок) Потім ти ляпнуло, що маєш факти, яким такі раби як я не повірять ніколи- я тебе попросив ці факти озвучити- детально- ти спригуєш. Хто з нас сцикло стрєлочне?- Ти))))
 
2
7
TIHOnew (Хмельницький)
АХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХА Коли цей придурок сказав що я не Хме і я запропонував йому залишити свій телефон для зустрічі де я все йому в очі поясню, він також почав переводити стрілки
 
6
2
vinn (Khmelnitsky)
TIHOnew. ооо, привіт неосудний) Так ти ж і злився на номері телефону, шо тепер поносиш свою параною?))) Хоч довести що ти не з Хмеля знов?))
Відповісти
0
7
TIHOnew (Хмельницький)
Витрачати час на кнопочного героя марна справа. З тобою про що не говори, ти відразу починаєш переводити стрілки. А зустрітись сциш, у мамки під юбкою безпечніше
 
7
1
vinn (Khmelnitsky)
Ок, давай поставлю питання як ти ставиш. Давай свій номер- я тебе наберу, домовимся-підїду , поговорим, висловим свої думки, як люди розумні. Чи слабо? Чи не з Хмеля ти?))
 
1
6
vinn (Khmelnitsky)
TIHOnew, все? Номер - ти сциш дати. А мінус ставиш))) Ница ти людина, ница)
 
1
5
volnov.vitia
Зачем подтверждать их слова и позориться, пизец
 
2
1
avatar
zlоyded (Киев)
Як тільки почали судити Медведчука і Порошенко, так відразу путлєр і напав. Я не вірю в такі збіги. І якщо шоколадний зараз намагається втікти, явно намічається щось недобре.
Відповісти
9
13
Zapp Brannigan (Київ)
Так причому тут втікти - на саміт НАТО їхали кілька депутатів (у т. ч. і слуга народу Безугла), але не пропустили лише одного Порошенка. Ви або пропускайте всіх, бо у всіх є документ про відрядження, або не пропускайте нікого, щоб не втекли... І з яких це пір документ від голови Верховної Ради має меншу юридичну силу, ніж рішення прикордонників?
Відповісти
2
2
Zapp Brannigan (Київ)
І чому це х@йло напало відразу? Воно ж цілий рік війська стягувало, задовго до тих кримінальних справ почало...
Відповісти
2
2
avatar
Nеxt-R (Киев)
Тільки Медведчук заговорив, так сразу справи за кордоном з'явились Треба було як Тимошенко в інвалідний візок сідати
Відповісти
13
12
vinn (Khmelnitsky)
тотбо ти віриш в слова( лише слова) мертвечука? Вітаю в тебе великі шанси в спецолімпіадах)
Відповісти
11
12
avatar
zlоyded (Киев)
Тобто ти віриш лише в слова Поросєнка? Вітаю, в тебе великі шанси попасти на роботу в порохоботи або кремлівські повії)
 
11
11
vinn (Khmelnitsky)
zlоyded тобто я вірю у факти, а не в те що хочеться) І я тебе вітаю, але ти запізнився) Я вже давно порохобочу, на зп у ПО з 2007го року))))))))))))))))))))))))))))
 
5
8
avatar
zlоyded (Киев)
Це тоді, коли він партію регіонів заснував? Придурку продовжують продавати країну за гречку
 
7
9
vinn (Khmelnitsky)
zlоyded, путаєшся в датах, матчастину взагалі не знаєш)))
 
4
7
хутин пуйлo 88 (Нєначасє)
Медведчук також хотів виїхати з країни на засідання НАТО, але Зеленському нема що робити, ловить наших соколиків, наших партіотів!
Відповісти
9
9
aleks68
это же относится и к твоему любимому лопуху янелоху?любителю "посмотреть в глаза".убогий ....
Відповісти
9
7
Fenimor (Cooper)
Гарно описав боневтіка
Відповісти
9
8
Olegyurchak (Хмельницький )
А син, отой з посвідченням ветерана ато, нехай йде воювати.
Відповісти
3
4
vinn (Khmelnitsky)
слу, а як в нас у місті називають маршрутки?)
Відповісти
1
4
vinn (Khmelnitsky)
TIHOnew може ти скажеш?)
 
1
3
vinn (Khmelnitsky)
нє хлопчики, не мінус їх в нас називають)) а ви були би з ХМеля- знали би як)))
 
1
2
Olegyurchak (Хмельницький )
Пижиками раніше називались, бо в основному сині старі пежо їздили. Я з Озерної до Плази 35 або 49 їжджу. А до чого це питання?
 
2
2
Olegyurchak (Хмельницький )
Texijal (ukr) Вася, я живу на Озерній, загугли собі мізки.
 
2
2
vinn (Khmelnitsky)
Olegyurchak, ну молодчинка, нагуглив)) але не іза того- що в "основному", а тому що на початку лише Пежо Карсан і були))))
 
1
2
vinn (Khmelnitsky)
Olegyurchak, з Озерної кажеш і на 35му з 49м їздиш до Плази?))) Тоді ще кілька питань, суто тому, що я не вірю що ти з Хмеля.: -Де закінчується нижня і починається верхня Озерна? - Який неординарний пам'ятник є в районі Плази, навпроти чого він знаходиться? - Хмельницький чи Хмельницьк?
 
1
2
avatar
WuTаng (Київ)
А він не вірить, що з хмеля ти, кинь йому на карту тисячу гривень
 
1
2
vinn (Khmelnitsky)
WuTаng ти його секретар? Не вірить- най спитає. Я йому не вірю- ось питаю. Тепер гуглить пацан он, зайнятий)) Інший. той що не осудний TIHOnew взагалі тільки тявкає як песик- а як справа до суті йде- то одразу зливається))
 
1
3
avatar
WuTаng (Київ)
Вже краще бути секретарем будь-якого додіка з форума, ніж тобою. Тебе вже тут в 4 круга обісцяли, а ти продовжуєш перефорс
 
1
1
vinn (Khmelnitsky)
WuTаng (Київ) тобто ти готове прислужувати навіть додікам з форуму, ліж би головою не думати?)) Сильний ти дядько, з характером)) А висер про обісцяність... інтелект з тебе так і пре... так пре що до цього часу- весь із тебе вже вийшов)))
 
0
0
avatar
WuTаng (Київ)
Чомусь всі шізіки, придурки і школотрони рахують себе сильно вумними. Крім тебе ніхто подібними словами тут не кидається. Думаючий він
 
0
0
vinn (Khmelnitsky)
Olegyurchak "я живу на Озерній" - на Мирного, чи Устима? А може Максима?
Відповісти