Один в один, як і генсеку УАФ. Суд обрав запобіжний захід Павелку


Як вам вердикт?

Один в один, як і генсеку УАФ. Суд обрав запобіжний захід Павелку

Фото: facebook.com/andriy.pavelko


Печерський суд розглянув справу про обрання запобіжного заходу президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку.

Суддя призначив Павелку арешт на два місяці – терміном до 23 січня 2023 року. Також голова організації має можливість внесення застави - 9 мільйонів 880 тисяч гривень. Цією інформацією поділився журналіст Костянтин Андріюк у своєму Telegram-каналі.

До речі, такий самий запобіжний захід встановили 28 листопада генеральному секретареві УАФ Юрію Записоцькому.

Нагадаємо, що Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та генеральний секретар організації Юрій Записоцький підозрюються у розкраданні великих сум на угоді з будівництвом заводу з виробництва штучних покриттів для футбольних полів.

Один в один, як і генсеку УАФ. Суд обрав запобіжний захід Павелку - изображение 1

Фото: Telegram АНДРІЮК ONLINE

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Telegram
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
hoy (Київ)
Но тут есть и защитники клопа,во всём виноват Суркис
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 21
hoy (Київ)
Но тут есть и защитники клопа,во всём виноват Суркис
Відповісти
0
0
hoy (Київ)
Наконец-то этого клопа хитрожопого на нары посадят
Відповісти
0
0
Wboliwalnyk1 (Луцьк)
Як впізнати троля? Жодних аргументів, лише матюки та образи. Відсутня функція коментаря у відповідь.Павелко ставленик Ахмєтова. Сьогодні Ахмєтов вже вніс заставу за Запісоцького. Гадаю за Павелка теж буде застава від ДТЕК.
Відповісти
1
5
avatar
WuTаng (Київ)
Як впізнати кремлівського бота на зарплаті? Він не зможе відпости на прості питання. 1) Чий Крим? 2) За війну відподальний тільки путлєр, чи всі расєянци? 3) За опзж відподальний тільки старший Суркіс, чи обидва?
Відповісти
3
2
avatar
ЯрыЛo (Kryvyj Ryh)
Питанням про Крим ще в 2014 вичисляв козломордих і даунбасят. Гарна підбірка.
 
1
1
Wboliwalnyk1 (Луцьк)
Крим це Україна;У війні винна уся русня;До опзж належить Суркіс Григорій. Ігор Суркіс безпартійний;Вина Ахмєтова значно вища, ніж усього опзж, за винятком мертвечука той ворог України ще з совкових часів.
 
0
3
avatar
WuTаng (Київ)
В сенсі? Що за порівняння з ахметом? Для тебе існує хороша і погана русня? І якщо через ахмета вбивають українців, то і суркам в опзж можна підривати суверенітет України? В тебе з головую все нормально?
 
0
0
avatar
WuTаng (Київ)
І бонусне питання: опзж - це український проект, чи заслані козачки з рашки-парашки? Зможеш відповісти? Чи знову втічеш до мамці під спідницю?
Відповісти
3
2
Wboliwalnyk1 (Луцьк)
Повторюю, бо коментарі видаляють.опзж, як і риги, підтримувані Ахмєтовим - проект рашки.Якого біса, якщо критикуєш корупціонерів з УАФ та їх покровителя Ахмєтова, відразу до прихильників опзж записувати?
 
0
3
avatar
WuTаng (Київ)
То для тебе норма, що Сукіси пішли в проект проросійського ахмета і завдяки цьому зараз вбивають укарїнців? І корупціонерів УАФ ти критикуєш, а Суркісів за їх проросійське фінансування, роботу на ахмета кишка тонка критикувати???
 
0
0
DesnaUA (Чернигов)
Чекаємо внесення застави,далі ресторани Праги та Відня)
Відповісти
1
0
volnov.vitia
Варто не забувати хто його пропихав на посаду і організовав ці схеми з полями. А то звичайну шестірку садять, а Суркіси в дамках.
Відповісти
3
3
Wboliwalnyk1 (Луцьк)
Ахмєтов в дамках. Із Суркісами Павелко у контрах.А ще є інформація, що заставу за соратника Павелка Запісоцького внесла ДТЕК Ахмєтова.
Відповісти
2
7
aleks68
лижи суркису и не гавкай дырявый лопух
 
3
4
avatar
WuTаng (Київ)
В якій палаті тобі дали цю інформацію? В тій де трьома днями раніше дали інформацію про "не всьо так адназначна, всей правди ми не знаєм"? Що там в твоїй кремлівській методитці? Шуфрича зводиш в лік святих?
 
3
1
MaximSK (Киев)
Случилось наихудшее, больше всего чего я боялся, честного и хорошего человека, патриота Украины по фейковому обвинению посадили. Это может убить украинский футбол просто, я думаю тут могут быть замешаны российские силы в Украине или просто идиоты, другого объяснения не вижу.
Відповісти
0
8
alexrico11 (Кривий Ріг)
тільки дщо чого тут Павелко?)))
Відповісти
2
0
MaximSK (Киев)
Мы должны его на руках носить, а вместо этого в тюрьму садим, просто позор(((
 
0
1
aleks68
идиоты-это братья суркисы?
Відповісти
0
4
MaximSK (Киев)
Нет, в данном случае правохранительные органы, которые по фейковому обвинению делают из Павелко подозреваемого
 
0
2
K-Spirit (Киев)
Иллюстрация на тему "Как получить верных союзников за 500 тыс. гривен в месяц". И люди вроде не бедные. А Протасов и Беланов, что уже слиняли?. Кто помоложе, те быстрей соображают.
Відповісти