Офіційно: УАФ внесла за Павелка заставу у розмірі 9.88 млн. гривень


Офіційний коментар юриста УАФ щодо справи

Офіційно: УАФ внесла за Павелка заставу у розмірі 9.88 млн. гривень

uaf.ua


Як повідомлялося раніше, Печерський суд обрав президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці з можливістю внесення 9 мільйонів 880 тисяч гривень застави.

При цьому, як повідомив юрист у справі УАФ Денис Бугай у коментарі "Українській правді", заставу за Павелка вже внесли.

"Сьогодні було засідання Печерського суду. На жаль, суд не прислухався до наших аргументів і ухвалив рішення про арешт з можливістю внесення застави. Застава вже сплачена. Вона сплачена УАФ. Зараз завершуються юридичні процедури з підтвердження платежу. І сподіваємося, що невдовзі Павелко з'явиться в офісі УАФ і продовжить виконання своїх обов'язків", - заявив Бугай.

За словами Бугая, термін арешту становив 2 місяці, а застава 9 мільйонів 880 тисяч гривень.

Юрист додав, що зараз Павелко перебуває у Головному управлінні свідків поліції у слідчого. УАФ чекає, що "через кілька годин" питання із заставою вирішиться і Павелка відпустять.

За словами Бугая, вони "категорично не згодні з рішенням суду та взагалі з кримінальним провадженням".

"Слідство заявляє, що є заволодіння коштами УАФ. Це неправда. Кошти, про які йдеться, – це була виплата за послуги, які надавав УАФ відомий футбольний суддя П'єрлуїджі Колліна. Вони мали всі ці докази, але ці докази до суду не передали, а сховали.

Це кримінальне провадження більше 3 років розслідувалося НАБУ, і Офіс генерального прокурора дійшов висновку ще рік тому, що якихось ознак злочину з боку Павелка немає, і передав цю справу до поліції. І ось минув рік – і чомусь ні з того ні з сього, без будь-яких додаткових дій було пред'явлено цю підозру. Крім того, у справі немає експертизи", - сказав юрист.

Бугай також наголосив, що йдеться не про державні кошти, а про гроші Федерації, тому що "за останні 7 років Федерація не отримувала жодного бюджетного фінансування". До того ж, за його словами, у справі немає потерпілого.

Бугай додав, що це рішення оскаржуватимуть.

Бугай уточнив, що йдеться про провадження про можливу корупцію ФФУ під час будівництва футбольних полів, яке Національне антикорупційне бюро розслідувало у 2018 році.

Він додав, що в рамках цього розслідування днями Павелко та генеральний секретар УАФ Юрій Записоцький отримали підозри вже у нібито розкраданні коштів.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Пришта Литин (Київ)
Вор должен сидеть в тюрьме!!!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 21
Пришта Литин (Київ)
Вор должен сидеть в тюрьме!!!
Відповісти
0
0
avatar
Spokoyno (Київ)
Тепер можна керівництво УАФ притягати до відповідальності за використання бюджетних коштів на непередбачені витрати Тобто комусь дали на ремонт квартири, а він їх витратив на паті...
Відповісти
3
1
старий фан (Рівне)
Як всі почали рахувати чужі гроші. То дитячі школи бідують, цікаво хто ж їх не фінансує УАФ чи місцева влада то солдатам на передову дати, то всіх бульдозерами переїхати. Бачу в багатьох в голові ще Ленін жив і да здравствуєт красн й терор.
Відповісти
2
5
Vovanatb(Lemberg-NY) (Нью-Йорк)
Офиеть а разве Павелка не со своих должен платить за заставу? Почему УАФ за это плотит?
Відповісти
6
0
янковский ян (Запорожье)
По закону может как сам так и другие лица. На практике деньги дают другие лица чтобы потом в случае конфискации имущества этот залог не ушел в государство как конфискация имущества. Организация тоже может. Но тут другой нюанс его подозревают в мошеннических действиях как президента уаф и эта же организация вносит залог.
Відповісти
3
0
avatar
walcom (Киев)
и залог еще умудрился спи))
Відповісти
3
0
Djоn (Киев)
Після того, як тут деякі опзж виправдовують, мене вже нічого не дивує і ці люди заслуговують таких "слуг" і таку країну.
Відповісти
2
1
NikosFutboloidos (Chop)
Це на голову не налазить, викупати за міліони чела якого суд визнав корупціонером в той час коли старенькі віддають останні гроші воїнам. Діагноз УАФ: корупція головного мозку. Лікування: всіх на фронт.
Відповісти
12
1
старий фан (Рівне)
Цікаво що на Павелка наїхала гопкомпанія Коломойськогоі Суркіса. Цікавий симбіоз слуг з рисами.
Відповісти
1
2
avatar
kre4et (Киев)
Через таких людей, як ти ми застрягли в совку... Навіщо шукати в цій ситуації якісь ігри і т.п.? Якщо людина займалась корупцією - вона має сидіти і не важливо хто вона і хто її вороги! Павелко корупціонер і всі це знають. Хоча гопкомпанії, яку ти згадав теж не місце на волі, і цей список можна поповнити багатьма фаміліями
 
3
0
янковский ян (Запорожье)
Только к нас можно чтобы за тебя внесла залог организация из которой ты воруешь деньги
Відповісти
6
0
avatar
Spokoyno (Київ)
Не із... це гроші, яки внесли клуби на організацію змагань! А не на викуп функціонерів замішаних в хабарництві!
Відповісти
7
3
Olegyurchak (Хмельницький )
На хлопців на передовій грошей нема. А замазати пі...ра від зони --- бігом знайшли.
Відповісти
11
0
Lion Killer (Львів)
тепер є привід посадити і УАФ. Клоуни
Відповісти
6
1
MaximSK (Киев)
Надо закрыть срочно это заказное дело, и попросить у них извинения. Я подозреваю что это дело рук российских агентов в стране, иначе я ничего не понимаю, тогда любого человека могут посадить таким образом, надеюсь справедливость восторжествует.
Відповісти
3
9
alexrico11 (Кривий Ріг)
Немає сечі терпіти ці борошна. Звичайно кожного можна посадити таким чином. У нас же кожен другий відмиває бабки на штучних полях))) Кожен другий крутить бюджетом в парламенті.
Відповісти
4
4
avatar
kre4et (Киев)
Думаю, що пан Максим писав свій текст з нотками сарказму) не приймайте близько до сердця)
 
0
0
mykolazap (Запорожье)
У УАФ є вільні майже 10 млн гривень на заставу? А клуби плачуть, що немає грошей. Не дивно, що за такі гроші можна безбідно виплачувати зарплати по 500 тис. грн. і утримувати дармоідів на кшталт Коліни і компанії. На ЧЄ і ЧС судді з глибинки працюють, з чемпіонатів Андори, Люксембургу або африканських країн, навіть близько немає суддів з України, за що гроші платили італійцям? Де результат? Дитячі школи і академії бідують, та багато чого можна перераховувати, куди з більшою користю могли піти такі кошти. Але…
Відповісти
12
0
старий фан (Рівне)
А до чого кошти УАФ до клубів? Які дитячі школи чи академії бідують?
Відповісти
0
3
Рівнянин (Рівне)
там сучари по суті всі!Там потрібно проїхатись бульдозером,щоб не залишилось навіть співчуваючих,на кшталт Протасова і компанії!
Відповісти
12
0
Wboliwalnyk1 (Луцьк)
Цілком підтримую.
Відповісти