"Регбіст". Леоненко пояснився за прізвисько Мудрику


Незадоволений результатом українця

"Регбіст". Леоненко пояснився за прізвисько Мудрику

Фото: dynamo.kiev


Колишній нападник київського "Динамо" та збірної України Віктор Леоненко прокоментував дії Михайла Мудрика та розповів про те, яке нове прізвисько він дав Михайлу.

"Мудрика постійно критикують. Та він і з Молдовою примудрився зганьбитися – скільки браку зробив! Я йому вже навіть нове прізвисько придумав. Раніше я його називав "Мішка 70", а зараз він у мене "регбіст". Дивишся на нього, а йому весь час поля мало, і він постійно за ворота забігає, як регбісти в падінні", — наводить слова Леоненка Sport-express.ua.

Читайте такожЛеоненко: Після трансферу Мудрика в Челсі на гравців Шахтаря тепер дивитимуться прискіпливіше

Нагадаємо, за збірну України Мудрик відіграв 21 матч, з яких забив 2 голи.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Sport-Express
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Просто Квашин (Харків)
Катсап є катсап... Що ви від нього хотали почути ?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 12
avatar
Просто Квашин (Харків)
Катсап є катсап... Що ви від нього хотали почути ?
Відповісти
0
0
Kondor (Веселе)
А шакалов то набежало! А шакалов!!!
Відповісти
0
1
doschukrovno (Ровно)
Нехай цей "великий" футболіст згадає як він по-фраєрськи хотів забити між ніг Кана . І був він набагато старше Мудрика . Мудрик на сьогодні грає емоціями , включить замість емоцій мізки , буде топчиком .
Відповісти
1
0
avatar
Вarcelinius
Так в том то и дело, шо у него с мозгами проблема, нечего включать.
Відповісти
0
1
doschukrovno (Ровно)
Як ти це вияснив ?
 
1
0
oda1979 (Запорожье)
Регбисты Мудрика затопчут. Пусть лучше с мячей бегает.
Відповісти
0
4
MaximSK (Киев)
Мудрик не играет на своем уровне, он может намного больше чем показывает сейчас. Пока много брака, много ошибок, неудачных действии, чтобы стать топ-игроком ему надо во многом прибавлять еще.
Відповісти
2
0
Джим Слэйд (Харьков)
Может. Но уже добился в футболе намного большего, чем Леоненко
Відповісти
3
1
oda1979 (Запорожье)
И чего же Мудрик добился???
 
2
2
MaximSK (Киев)
Если он хочет чтобы он остался основным игроком Челси в следующем сезоне, ему надо прибавить и в атакующих и в оборонительных действиях. В сборной ему должно быть легче, потому что на него будет чаще играть, главное чтобы он не подвел.
 
0
0
avatar
Вarcelinius
Это и есть его настоящий уровень. Мудрик это большие понты.
Відповісти
1
1
avatar
Вarcelinius
Леон, как всегда метко!
Відповісти