Роман Карасюк: "Долю путівки до фіналу вирішив один м'яч"


У нещодавньому турнірі пам’яті В.Гранаткіна у складі збірної України U-18 виступало кілька волинян

Роман Карасюк: "Долю путівки до фіналу вирішив один м'яч"


У нещодавньому турнірі пам’яті В.Гранаткіна, котрий відбувався у Санки-Петербурзі, у складі збірної України U-18 виступало кілька волинян. Особливо відзначився півоборонець Роман Карасюк, якому до того ж вдалося відзначитися голами у ворота команд Бельгії та Чилі. Тому після повернення гравців до Луцька ми попросили Романа розповісти про змагання та, зокрема, виступ української збірної.

- Романе, які враження від санки-петербурзького турніру?

- Організація змагань сподобалась – усе було на пристойному рівні. Створені гарні умови для турніру, рівень якого був хороший. Перші чотири команди-учасниці, на мій погляд, продемонстрували цей рівень.

- Розкажи про матчі про матчі збірної, як вони склалися для нашої команди?

- Першу гру ми проводили проти Бельгії. Сил у нашого суперника вистачило лише на півгодини. І після того, як ми забили перший м’яч, бельгійці просто «посипалися» й ми без проблем довели гру до перемоги.

- Власне, цей перший м’яч збірної на турнірі вдалося саме тобі. Як це сталося?

- Була наша атака, простріл з флангу, партнери мені пропустили м’яч і я пробив з шістнадцяти метрів. Воротар цей постріл відбив і я другим ударом відправив м’яч у сітку. А у наступній грі Латвії суперники нам особливих проблем нам не доставили. Ми могли виграти і з більшим рахунком.

- А ключовий матч проти збірної Туреччини?

- Це фактично була гра за вихід у фінал. Адже обидві команди здобули по дві перемоги, однак турки мали кращу різницю м’ячів і їх влаштовувала нічия. Тому ми виходили на поле грати тільки на перемогу. Проте виграти не вдалося. Гра була дуже важкою. Ми пропустили на перших хвилинах, але ще до перерви вдалося відігралися. Мали багато шансів щоб виграти, навіть коли грали в меншості, то команда згуртувалася і виглядала ще краще. Проте забити потрібний м’яч так і не вдалося. Нам просто не пощастило, не вистачило фарту.

- А що за ситуація була з вилученням нашого кіпера?

- Турки всю гру симулювали. Постійно падали і спеціально провокували нас на порушення правил. Судді без проблем «велися» на їхню «гру» і в одному з епізодів вилучили нашого воротаря. Склалося таке враження, що арбітри не дуже хотіли бачити збірну України у фіналі. Це моя особиста думка.

- Команда сильно переживала?

- Усі були сильно засмучені непотраплянням до фіналу. Ми в групі не програли жодної гри і всього один пропущений м’яч вирішив долю цієї путівки. Це, звичайно, прикро.

- Які команди ти б виділив на турнірі?

- Росію і Туреччину.

- І хто з них кращий на твою думку?

- Проти Росії нам не судилося зіграти, тому я не можу сказати хто кращий. Після гри проти нас, у фіналі з Росією турки просто «попливли» і практично нічого не показали.

- Тренер Чилі сказав що кращою була Україна.

- Він тренер і йому, напевно, видніше, адже його підопічні грали проти нас за 3-є місце, а в групі - проти переможця турніру.

- До речі, у воротах Чилі тобі теж вдалося відзначитися...

- Також був простріл з флангу, партнери спеціально пропустили мені м’яч, я обробив і точно пробив по воротах.

- Що можеш сказати про атмосферу турніру, про інтерес до нього з боку уболівальників?

- Інтерес усіх матчів був більшим зі сторони футбольних спеціалістів. Уболівальників приходило багато на матчі збірної Росії і вони палко підтримували господарів турніру. Проте й на нашу гру проти Туреччини прийшло чимало глядачів, які палко підтримували турків…

Оцените этот материал:
Источник:
fc.volyn.net
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
sevastik (Севастополь)
Чилийцам красиво забили. Комбинация была отличная. Картушов Егор пропустил мячик и Роман забил.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 2
sevastik (Севастополь)
Чилийцам красиво забили. Комбинация была отличная. Картушов Егор пропустил мячик и Роман забил.
Ответить
0
0
sevastik (Севастополь)
За турков азера болели. У них игра перед нашими была. Но как говориться "Нас мало, но мы в тельняшках."
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус