Кащук: Ми дуже щасливі і раді, що вийшли на Євро-2017


Півзахисник збірної України U-17 Кащук Олексій прокоментував вихід у фінальну частину Євро-2017.

Кащук: Ми дуже щасливі і раді, що вийшли на Євро-2017


– Ми всі дуже щасливі і раді! Все-таки не кожного дня завойовуєш право виступати на чемпіонаті Європи. Вчора були дуже сильні емоції, важко навіть передати словами. Всі матчі були важкими та напруженими, адже суперники по еліт-раунду нам попалися команди високого рівня. Але тим приємніше було вигравати і тим вагоміший наш вихід на Євро!

Напевно, на даний момент це дійсно головні мої голи – вони дозволили нам вийти з групи. Перший тайм матчу з Австрією вийшов для нашої команди важким, діяли більше від оборони. Однак після того, як пропустили, нам нічого не залишалося, окрім як йти вперед. Багато атакували, зрівняли рахунок, відчули впевненість і в компенсований час забили переможний м'яч. Ми віддали всі сили в цьому матчі і, вважаю, заслужили бути в числі 16 кращих команд Європи.

Поки не думали про завдання на Євро. Напевно, коли будемо збиратися перед Євро, то тренер оголосить цілі на турнір. До того моменту стануть відомі суперники і вже можна буде щось планувати. Наше завдання – в кожному матчі показувати свій максимум і прагнути до перемоги. Постараємося пройти на чемпіонаті Європи як можна далі, - наводить слова Кащука прес-служба "Шахтаря".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
chicago (chicago)
U-17 кроти-на євро U-19 динамівці-останнє місце в групі , так хто ж таки патріоти? Думаю, що кроти які борються за честь Ураїни.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 3
chicago (chicago)
U-17 кроти-на євро U-19 динамівці-останнє місце в групі , так хто ж таки патріоти? Думаю, що кроти які борються за честь Ураїни.
Відповісти
0
0
Червяк (Донецкая)
Интервью взяла пресс-служба Шахтёра. естественно у своего. уа-футбол зарепостила
Відповісти
0
1
biatlonist_84 (Рубежное)
А що крім кротів немає гравців у збірній U-17?
Відповісти
0
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус