Миколенко: Оцінка моєї гри за збірну України U-19? Не вище четвірки

Гравець юнацької збірної України U-19 Віталій Миколенко оцінив виступ синьо-жовтих в рамках Євро-2018.

- Одним з головних чинників успіху на чемпіонаті Європи стало те, що нам вдавалося виконувати тренерську установку на матчі. Також була ігрова дисципліна в кожній зустрічі. Ці фактори і допомогли нам вдало виступити.

Ключовою стала гра проти збірної Туреччини. Потім стало зрозуміло, що ми б вийшли з групи навіть в разі поразки, але перед грою ми цього не знали, тому цей поєдинок був найвідповідальнішим і найголовнішим.

Оцінка моєї гри? Не вище четвірки. У грі з Францією я допустив помилку, і гол ми пропустили після неї. В інших матчах, здається, виглядав більш пристойно.

Розгром в півфіналі від Португалії? У португальців був на один день відпочинку більше, ніж у нас. Ми грали через два дні на третій, а вони - через три дні. Крім того, гол, пропущений на 2-й хвилині, також позначився. Ще важче стало після того, як травму отримав Супряга. Наша гра в атаці будувалася через нього, в розрахунку на його швидкість. У підсумку ми втратили план на гру, - сказав футболіст.

Нагадаємо, що команда Олександра Петракова представить Україну на ЧС-2019 (U-20) в Польщі.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус