Сергій Попов: Хочу спробувати себе у професіональному клубному футболі

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Попов прийняв пропозицію "Зорі" та залишає свою нинішню посаду.

"Насамперед хочу подякувати керівництву Федерації футболу України та моїм колегам, з якими працював у тренерському штабі юнацьких збірних протягом більш ніж трьох років. З приємністю згадую надзвичайно цікавий і насичений шлях, який ми пройшли разом із колегами-тренерами й футболістами 2000 року народження - від фінальної частини чемпіонату Європи 2017 року в Хорватії до виходу до еліт-раунду чемпіонату Європи-2019. Цей шлях був сповнений неповторних та яскравих миттєвостей, які залишаться в моєму серці назавжди. Тому рішення залишити посаду головного тренера збірної далося мені дуже нелегко. Я отримав гарний досвід та мав змогу спостерігати за якісним зростанням юних футбольних зірок України.

Однак сучасний футбол ставить дуже високі вимоги, як перед гравцями, так і перед тренерами. Зокрема, це необхідність безперервного саморозвитку. Звичайно, бути тренером юнацької збірної - це одна з найвищих сходинок у кар’єрі будь-якого наставника. Але на даному етапі я хочу спробувати себе та застосувати тренерський досвід у професіональному клубному футболі. Тому й вирішив погодитися на пропозицію ФК "Зоря" Луганськ. Упевнений, що наші юнацькі збірні мають величезний потенціал і чимало класних гравців, які невдовзі підсилять головну команду країни. Майбутній початок підготовки збірної U-19 до еліт-раунду відбору Євро-2019 - це гарна можливість для продовження росту команди. Бажаю моїм вихованцям успіхів та високих досягнень у майбутньому і ще раз дякую ФФУ за співпрацю", - сказав Попов.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Romerik (YNWA)
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
Romerik (YNWA)
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус