Петраков: Хотілося б, щоб чемпіоном стала європейська збірна. Хто це буде? Можливо і ми


Послематчевій коментар наставника збірної України U-20

Петраков: Хотілося б, щоб чемпіоном стала європейська збірна. Хто це буде? Можливо і ми


Головний тренер юнацької збірної України U-20 Олександр Петраков прокоментував перемогу над Панамою (4:1) і вихід своєї команди у чвертьфінал чемпіонату світу.

— Вітаємо вас із перемогою та виходом у чвертьфінал. Ви плануєте щось змінити у тренувальному процесі збірної України в майбутньому?

— Ні, у плані підготовки все залишиться так, як і було.

— Чому після завершення матчу ваші гравці повалилися на газон? Їм не вистачає фізичної готовності?

— Це нормально, адже хлопці віддали на полі все, вони втомилися. Я одразу їм сказав, що святкувати не будемо. Тому ми переключилися на чвертьфінал, думками вже у грі з Колумбією. Головне зараз — провести відновлення.

— Кого із гравців своєї команди ви можете виділити?

— Я нікого не стану виділяти. Неправильно таке робити по ходу чемпіонату. Усі класно виконують свою роботу, тому за підсумками чотирьох матчів я нікого не відзначатиму. У нас немає зірок, але є добре поставлена командна гра.

— Що скажете про наступного суперника?

— Ми всі дивилися вчорашній матч Колумбії проти Нової Зеландії. У 2015 році я був на чемпіонаті світу, який проходив саме в Новій Зеландії, і я вражений тією роботою, яку вони провели за чотири роки. У них чудова команда, як і у Колумбії. У наступному поєдинку буде важко, але нам не звикати. На чемпіонаті світу апріорі не буває слабких команд.

— На останніх мундіалях чемпіонами ставали європейські команди. Ви хочете продовження цієї серії?

— Дуже хотілося б, аби чемпіоном стала європейська збірна, адже я сам — тренер із цієї частини світу. Хто це буде? Можливо, і ми. Але в першу чергу нас хвилює наступна гра.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус