Бабич: Сікан зараз на куражі, у нього все виходить


Тренер Маріуполя - про молодіжний чемпіонат світу

Бабич: Сікан зараз на куражі, у нього все виходить


Головний тренер "Маріуполя" Олександр Бабич прокоментував гру молодіжної збірної України на ЧС-2019, окремо відзначивши форварда приазовців Данила Сікана.

- Як ви оцінюєте гру збірної на даний момент?

- Я дивився уважно кожен матч. Перша гра (2:1 з США) була більш нервова. Було видно, що хлопці переживали. Але гра з Панамою - це вже інший рівень. Мені сподобалося, як футболісти володіли м'ячем. Була помітна впевненість в їх діях. Після другого голу я вже розумів, що перемога нікуди не дінеться, якщо гравці продовжать працювати так само. Від помилок, звичайно, нікуди не дітися, все ж Панама забила гол, але різниця, повторюся, в порівнянні з першим матчем помітна.

- Ваш прогноз на матч 1/4 фіналу з Колумбією?

- Ми вже пройшли ту стадію, яка підпорядковувалася нам до цього. Природно, що апетит приходить під час їжі. Можу сказати, що Колумбія - суперник цікавий, який любить повозитися з м'ячем. Але я чекаю ще більш упевненої гри нашої збірної і такий же організованості, як в матчі з Панамою. Матч буде непростим, але вірю, що ми можемо пройти далі.

- Що скажете з приводу гри вашого підопічного Данила Сікана?

- Сказати, що я здивований - ны. За ті якості нападника, які він продемонстрував в грі з панамцями, ми його і брали. Вважаю, що Данило використав свій шанс і повністю виправдав довіру головного тренера збірної. Я задоволений рівнем його гри і в збірній, і в клубі. Це той нападник, якого нам дійсно дуже не вистачало, особливо коли був травмований Фомін. Данило зараз на куражі, у нього все виходить.

- Сікан в клубі і в збірній виконує ту ж роль?

- Я б не сказав, що його функції сильно відрізняються. У клубі ми так само вимагаємо, щоб він грав на випередження у штрафному майданчику, щоб постійно був націлений на ворота супротивника. Можливо, відрізняється трохи робота на оборону, тому що команда Петракова грає за іншою схемою. Проте ми теж вимагаємо від нападників брати участь в пресингу. В цілому стиль його гри приблизно однаковий і в збірній, і в клубі.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Сегодня
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус