Петраков: Навряд чи в фіналі ЧС гра буде відкритою. Рахунок 5:5 або 6:6 ми не побачимо


Передматчева прес-конференція наставника збірної України

Петраков: Навряд чи в фіналі ЧС гра буде відкритою. Рахунок 5:5 або 6:6 ми не побачимо


Головний тренер юнацької збірної України U-20 Олександр Петраков на передматчевій прес-конференції розповів про підготовку команди до фінального матчу ЧС-2019 з Південною Кореєю.

Зокрема, Олександр Васильович розповів про:

сильні сторони збірної України

Ми сильні командою. Я вже не раз про це говорив. У нас немає суперзірок, але ми дисциплінована команда, дружна команда. У цьому, напевно, наш секрет. А якісь особливі якості - це ви повинні, журналісти і фахівці сказати. Це ваше право.

фаворитів матчу

Фаворитів я назвати не беруся. Це фінал чемпіонату світу. Південна Корея - команда дисциплінована, тактично підкована команда. Об'єктивно, вони заслужили грати в фіналі.

очікування від матчу

Для хлопців, як і для мене, це матч всього життя, а як він складеться... Думаю, гра не буде відкритою, що обидві команди побігли з шашками наголо. Обидві дисципліновані і тактично грамотні команди. І Корея і Україна заслужено вийшли у фінал, тому я не думаю, що буде відкритий футбол. 5:5, 6:6, такий рахунок ми навряд-чи побачимо.

Додамо, що вирішальний поєдинок турніру відбудеться в суботу 15 червня і розпочнеться о 19.00 за київським часом.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Пришта Литин (Киев)
3:2 на користь України нас влаштує!!!
Відповісти
1
2
Повернутись до новин
Коментарі 4
Пришта Литин (Киев)
3:2 на користь України нас влаштує!!!
Відповісти
1
2
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
да хоть 1:0. главное - ПОБЕДА. с любым счетом.
Відповісти
0
0
Усе буде добре (Київ)
" 5:5, 6:6, такий рахунок ми навряд-чи побачимо" - іншими словами післяматчевих пенальті не буде. Нехай нашим щастить!
Відповісти
1
2
avatar
alex 66 (Кременчуг)
Вперед ребята, осталось малость ....уложить корейцев и ВЫ чемпионы!!!
Відповісти
3
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус