Цітаішвілі: Для мене це велика честь - прославляти Україну


Тепер Георгій думає про основу Динамо

Цітаішвілі: Для мене це велика честь - прославляти Україну


Хавбек "Динамо" і збірної України U-20 Георгій Цітаішвілі, який в суботу став чемпіоном світу, розповів про минулий турнір і поділився планами на майбутнє.

— Георгію, звідки у вас взялися сили наприкінці фінального матчу проти Південної Кореї, коли ви забили третій м'яч у її ворота?

— У мене було багато моментів до цього, коли не міг забити з трьох-чотирьох метрів. А тут забив у фіналі. Емоцій багато, словами не передати. Головне, що виграли. Радий, що ми привезли кубок в Україну. Для мене це велика честь — прославляти Україну.

— Усвідомлюєте свій статус чемпіонів світу?

— Зараз не розуміємо ще цього. Напевно, зрозуміємо через пару років, усвідомимо, що ми зробили.

— Яке завдання було у збірної України перед початком турніру?

— Вийти з групи, а потім ми хотіли пройти кожен наступний етап.

— Як ви пережили останні хвилини матчу з Італією?

— Я сидів на трибуні й бачив усе це збоку. На полі бути легше. Мені було важко теж. Схопився за голову й думав, що все пропало. Сил у хлопців уже майже не було. Я почав кричати, щоб суддя подивився VAR. Дякувати Богу, що він скасував цей гол.

— Коли зрозуміли, що перемога над Південною Кореєю буде за Україною?

— Напевно, після мого голу. До цього точилася вперта боротьба.

— Сил на весь турнір вистачило?

— Спасибі нашим масажистам, вони відпрацювали на вищому рівні, відновлювали нас дуже якісно. Ми теж професійно ставилися до відновлення.

— Ви залишитеся гравцем "Динамо" чи хочете спробувати сили в іншому клубі?

— Усі думки — про "Динамо". Але спочатку буде відпустка, а потім збори. Хочеться пробитися до основного складу команди.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Serega1111 (Киев)
Молодец, но свою землю предков, Грузию, тоже забывать не нужно
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
avatar
Serega1111 (Киев)
Молодец, но свою землю предков, Грузию, тоже забывать не нужно
Відповісти
0
0
Металлист Харьков
Ты ж свою тоже не забывай ! Земля дебилов называется !
Відповісти
0
2
avatar
Serega1111 (Киев)
Тебе до земли умнейших, честнейших и благороднейших ка.ца.пов - меньше сотни км - сел на маршрутку и у.е.бал. Чего мучаешься?
 
2
0
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Так там он выделяться не будет, там таких как он олигофренов ватноголовых много, а здесь на него хоть кто -то посмотрит и плюнет. Мелочь, но приятно)))
 
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус