Хахльов: Перед ЧС ставили перед собою головне завдання - вийти в 1/8 фіналу


Апетит приходить під час їжі

Хахльов: Перед ЧС ставили перед собою головне завдання - вийти в 1/8 фіналу


Півзахисник збірної України U-20 Олексій Хахльов розповів про свої емоції після перемоги на молодіжному чемпіонаті світу в Польщі.

"Зараз дуже важко повірити в те, що ми стали чемпіонами світу. Разом з тренерським штабом поставили перед собою головне завдання - вийти в 1/8 фіналу. Паралельно вся команда зібралася і кожен футболіст сказав, що він хоче дійти якомога далі.

Перед чемпіонатом ніхто не думав, що ми навіть вийдемо в фінал, не кажучи вже про чемпіонство. Кожна робота дає свої результати, тому наша команда заслужила цю перемогу. Напевно, хтось зверху бачить хто, коли і на що заслуговує.

Всі матчі ЧС були за своїм досить складними. Нам протистояли збірні з різних континентів, які дотримуються свого стилю гри. Є велика різниця в тому, коли грали першу і останню гру чемпіонату. Наша команда у функціональному плані на належному рівні витримала весь чемпіонат.

Дуже приємно повертатися додому, тим більше з золотими нагородами. Нас зустрічали в надзвичайно теплій атмосфері. Хочеться подякувати всім українцям, які нас підтримували протягом чемпіонату. Чудово, що прості люди вболівають за спорт в нашій країні. Постійно відчували підтримку не тільки тих уболівальників, які були на стадіоні, а й тих, хто дивився матчі по телевізору.

Необхідно віддати належне Української асоціації футболу, адже все було організовано на високому рівні. Нам були створені всі умови, тому залишалися тільки виходити на поле і добиватися результату. Якщо відверто, мене приємно вразила інфраструктура в Польщі. У цій країні дуже багато невеликих, але надзвичайно красивих стадіонів, що вміщають по 7000-15000 глядачів. У мене тільки позитивні враження від цього чемпіонату світу, змагання проводилися на високому рівні.

Присвячую цю перемогу всьому українському народові. Упевнений, що в такий непростий час, всі українці заслуговують цю перемогу.

Отримав дуже багато поздоровлень, навіть не можу згадати, хто першим надіслав повідомлення. Розмовляв з батьком, він мене привітав з перемогою. У тій розмові на першому плані були сльози радості, а потім вже слова.

У своїй соціальній мережі привітав Кирила Дришлюка, батько якого загинув на Донбасі. Це дуже зворушливий момент, тому зараз не можу підібрати слів. Кирило - справжній чоловік і мені дуже приємно грати з ним в одній команді", - сказав Хахльов.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Sport Arena
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
leonov1 (Днепропетровск)
берите интерью лучше у ребят которые ковали эту победу а не у хахлева который провалил 1 игру с катаром и вылетел из состава. у нас сейчас все начнут греться на успехе ребят от игроков не оправдавших надежд до клерков ффу
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
leonov1 (Днепропетровск)
берите интерью лучше у ребят которые ковали эту победу а не у хахлева который провалил 1 игру с катаром и вылетел из состава. у нас сейчас все начнут греться на успехе ребят от игроков не оправдавших надежд до клерков ффу
Відповісти
0
0
avatar
mafan (Рівне)
Хороші слова для Кирила Дришлюка. Шкода, що більше ніхто з гравців та товаришів по команді такого не сказав. Так не підтримав.
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус