Петраков: Молодіжну збірну мені не дали. Нічого поганого по відношенню до Ротаня, це рішення УАФ


Тренер розповів про те, чим займався після перемогу на ЧС U-20

Петраков: Молодіжну збірну мені не дали. Нічого поганого по відношенню до Ротаня, це рішення УАФ


Головний тренер збірної України U-17 Олександр Петраков в інтерв'ю журналу "Футбол" розповів, чим займався після переможного для його команди ЧС U-20.

- Що собою являють побут і розклад тренера молодіжки в перерві між великими турнірами та іграми?

- Знаєте, після завершення чемпіонату світу я два тижні був просто порожній. Мені дзвонила маса журналістів, але я перед усіма вибачився і попросив увійти в становище. Нічого не хотілося. Навіть заснути не міг.

Такий турнір, як чемпіонат світу, вичавлює всі соки, все емоції. Зате потім тобі не вистачає цього адреналіну.

- Чим ви займалися ці два тижні?

- Переглядав ігри майбутніх кандидатів, аналізував, займався підбором гравців. Ми повернулися в Україну 16 червня.

Ліг спати о третій годині ночі, а 17 червня вже був на фіналі чемпіонату України з 2003 році в Щасливому. Хорхе Рафф (директор академії "Шахтаря", - прим.) здивувався моєму візиту - мабуть, не очікував мене побачити на фіналі ДЮФЛ. Так що життя не зупинилося.

- Ви вже десятий рік працюєте з юнацькими і молодіжними збірними. Вам не хочеться спробувати чогось нового?

- Мені багато хто говорив, що після такої вершини у мене не буде мотивації продовжувати роботу і що мені краще піти. "Ти став чемпіоном світу. Це стеля. Ти зобов'язаний піти".

Але куди? Ви прекрасно знаєте, що молодіжну збірну мені не дали. Я не заздрю ​​і нічого поганого не бажаю Руслану Ротаню. Це рішення керівництва Федерації. Але факт полягає в тому, що мене ніхто і нікуди не запросив.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
dynamo.kiev.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
vlotko (Броди)
При Ротаню фінам вже програли, так то Ротаню покажуть на двер, і у Петракова буде шанс. 10 футболістів його.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 3
vlotko (Броди)
При Ротаню фінам вже програли, так то Ротаню покажуть на двер, і у Петракова буде шанс. 10 футболістів його.
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
скоро дадут молодёжку ещё Ротаню рано тренеровать пусть идет в колхоз и доказывает а то сразу на такой пост --зелёный он и не грамотный--гоните пока не наделал гадостей
Відповісти
0
0
avatar
ascent (Луксор)
Кинули человека. Хорошее забывается быстро. Зато динамическим сердцам везде у нас дорога... ПОЗОР!
Відповісти
2
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус