Петраков дав пораду своїм чемпіонам світу щодо вибору клубу в УПЛ


Не всі хлопці дослухались

Петраков дав пораду своїм чемпіонам світу щодо вибору клубу в УПЛ


Олександр Петраков, наставник юнацької збірної України, заявив, що не має права втручатися в клубні справи, але дуже переживає за долю Дениса Попова, Георгія Цитаїшвілі й Валерія Бондаря.

Петраков зізнався, що радив їм без роздумів йти в оренду. Проте якраз ці хлопці чи через позицію клубів, чи ухваливши власне рішення, цього не зробили.

"На їх місці я б пішов за прикладом Булеци й Супряги. У провідних світових клубах, якщо молодий футболіст цієї ж миті не потрапляє в основний склад, він уже не потрібен для ротації, його тут же кудись віддають. А у нас так чомусь не прийнято. Радує хоча б те, що Булеца з Супрягою пішли в "Дніпро-1". А молоді гравці "Шахтаря" вирушили в оренду до "Маріуполя" і Фіма Конопля – в "Десну", - зауважив тренер.

Читайте також Цітаїшвілі: Будемо намагатися грати в красивий футбол, в грі з Мальтою непогано виходило

"Я думаю, якби Валера Бондар пішов у клуб на кшталт "Ворскли" або Денис Попов у "Дніпро-1", вони тут же заграли б в основі. Це потенційні гравці національної збірної. Але вони два місяці сидять в запасі без ігрової практики і психологічно ламаються.

Дай Боже, щоб зовсім не зламалися. Я не засуджую клубних тренерів, у них свої завдання – перемагати в кожній грі. Але потрібно шукати вихід з цієї ситуації", - висловив переконання наставник юнацької збірної України, який влітку виграв із хлопцями чемпіонат світу.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Золотий талант
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Пришта Литин (Киев)
К сожалению нынешняя молодежь в основном вся такая. Для них старшее поколение уже не авторитет. Будут жестко учиться на своих ошибках.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
Пришта Литин (Киев)
К сожалению нынешняя молодежь в основном вся такая. Для них старшее поколение уже не авторитет. Будут жестко учиться на своих ошибках.
Відповісти
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
Полностью прав Тренер. Но одни мальчики выбрали зону комфорта, а другие пошли бороться за место под солнцем. Конопля вообще стал любимцем публики в Чернигове!! Удачи , чемпионы!!!
Відповісти
4
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус