Тренер збірної України U-17: До Латвії летимо далеко не найсильнішим складом


Але й за тих футболістів, яких відпустили, Петраков вдячний

Тренер збірної України U-17: До Латвії летимо далеко не найсильнішим складом


Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2003 року народження) вилітає до Латвії. Там вона візьме участь у міжнародному турнірі, в якому, окрім господарів, гратимуть команди Туреччини та Північної Македонії.

Головний тренер відзначив, що зараз не дата УЄФА, тривають внутрішні змагання, тому про найсильніший склад збірної не могло бути й мови.

"Проте я вдячний керівництву УАФ за можливість взяти участь у цьому турнірі та всім клубам, які відпустили своїх гравців. Приємно, що в нашому складі є представники обох вітчизняних грандів", - зауважив тренер.

Наголосив тренер і на тому, що 2003 рік народження — не найкращий у плані вибору гравців рівня національної команди. "А з центральними нападниками – так і поготів серйозна проблема. Довелося викликати на рік молодшого Ігоря Горбача з київського "Динамо", - повідомив Петраков.

Читайте також Петраков назвав склад збірної України U-17 на найближчі товариські матчі

Задоволений тренер тим, що побачить у справі Богдана Шубіна з німецького "Шальке".

"Цього центрального півзахисника ми вже разів п'ять викликали, але клуб його не відпускав. Зараз усе склалося. Я знаю Богдана, він вихованець донецького "Шахтаря". У 2014 році його родина емігрувала до Німеччини. Спочатку він виступав за невеликий місцевий клуб, але незабаром пішов на підвищення", - каже Петраков.

Розповів Петраков і про майбутніх суперників на турнірі – збірні Латвії, Туреччини й Північної Македонії.

"Буде приємно й цікаво зіграти з усіма суперниками по групі. Ми набираємося досвіду, який повинен допомогти нашим хлопцям у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи. У такому віці головне — не майстерність, а психологічний фактор. Багато хто не витримує тиску. Будемо сподіватися, що невдовзі вони себе знайдуть, а ми постараємося їм у цьому допомогти", - додав тренер.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус