Єзерський: Спеціально не відпускати гравців у збірну - це, м'яко кажучи, неправильно


Збір команди U-18 проходить без гравців Динамо

Єзерський: Спеціально не відпускати гравців у збірну - це, м'яко кажучи, неправильно


Головний тренер збірної України U-18 Володимир Єзерський розповів про збори своєї команди, а також про поєдинках зі збірною Вірменії, які відбудуться 11 і 13 жовтня.

- Володимире Івановичу, чи всі футболісти, які приїхали на збір, здорові?

- У нас все добре. Хлопці працюють із задоволенням. Спасибі керівництву УАФ, що наш збір проходить в відмінних умовах.

- У зв'язку з відсутністю на цьому зборі футболістів київського "Динамо" плани вашого тренерського штабу якось коректувалися?

- Мрія кожного футболіста - надягати футболку збірної, і не давати спеціально гравцям цього робити - це, м'яко кажучи, неправильно. Вони не отримують міжнародного досвіду, тому гальмується їх розвиток. А це, можливо, майбутнє "Динамо".

Нам терміново довелося викликати виконавців з розширеного списку. Але я хочу подякувати всім клуби, які надали гравців для збірної. Всі хлопці приїхали в гарному стані. Те, що запланували, ми виконали, тому натренований спробуємо закріпити хорошою грою і результатом в товариських матчах зі збірною Вірменії.

- Це шанс для виконавців, які не так часто викликаються до збірної?

- Звичайно. І після кількох тренувань я помітив, що серед них є футболісти, які здатні боротися за місце в складі. Все залежить від них самих.

- У чому сильні сторони збірної Вірменії?

- Наскільки мені відомо, директором департаменту всіх збірних цієї країни є іспанець. Вірмени розробили одну програму для всіх збірних. Ми переглянули два їхні поєдинки. Команда намагається демонструвати технічний футбол, контролювати м'яч. Є кілька індивідуально сильних футболістів. Наші спаринги повинні вийти цікавими.

- Де відбудуться поєдинки?

- В Єревані, на новій базі збірних Вірменії. 11 жовтня матч почнеться о 11:00 за Києвом, а 13-го числа - о 12:00.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус