Петраков пригадав, як доводив до сліз Супрягу

Заявив про потребу індивідуального підходу до цього гравця

Петраков пригадав, як доводив до сліз Супрягу

Головний тренер чемпіонів світу U-20, а тепер наставник збірної U-17 Олександр Петраков розповів про одного зі своїх колишніх підопічних – 19-річного нападника СК "Дніпро-1" Владислава Супрягу.

Петраков пригадав, що брав Супрягу до збірної.

У мене з ним були важкі моменти. Я сварив Супрягу – він ледь не плакав через мене. Але це моменти… Я бачив, що декілька разів навіть переборщив. Але у підсумку ми з ним порозумілись, він ніколи не ображався, у нас завжди все було прозоро й чесно.

Тренер Петраков наголосив, що ніколи не говорив про своїх футболістів за спиною.

"Усе – завжди в колективі, усе – в очі. Усі хлопці це знають", - запевняє наставник U-17.

Читайте також Україна U-17 у спарингу розгромила Вірменію

Висловився тренер юнацької збірної і про помилку Супряги щодо переходу в київське "Динамо".

Він своєрідний хлопець, йому потрібен індивідуальний підхід. Я одразу йому сказав: Це (Динамо, - ред.) – не твоя команда. Але, як мені сказали, він у тому випадку нічого не вирішував.

Нагадаємо, що у 2018 році Супряга перейшов до "Динамо", але цього сезону клуб віддав його в оренду СК "Дніпро-1".

Следите за нами:

Оцените этот материал:
Поділитися з друзями:
Источник:
Профутбол

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (2)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Astor Astor (Одесса)
Как интересно получается: "Я сразу ему говорил: Это ("Динамо", - ред.) – не твоя команда. Но, как мне сказали, он в том случае ничего не решал." Пацан, значит, "ничего не решал". Ну раньше понятно - приехали автоматчики с ментами и забрали человека в мусарскую конюшню, в Динамо. А сейчас что? Пришли бандюки и нацики Березы и сказали: "Собирайся, мы тебя продали Суркисне в Киев", или как?
Ответить
0
0
Vantala (Kharkiv)
"об ошибке упряжи " - это жесть. Первоклассника посадите перечитывать по разу ваши тексты после копипастов и автозамены, он за сникерс в день справится с такой сложной работой.
Ответить
0
-2

Новини Футболу

Кращі букмекери

Букмекер
Бонус

загрузка...