Петраков: Докладу всіх зусиль, щоб футболісти Динамо підсилили нашу збірну


Олександр Петраков підвів підсумки недавнього збору, який проходив без гравців Динамо

Петраков: Докладу всіх зусиль, щоб футболісти Динамо підсилили нашу збірну


Головний тренер юнацької збірної України U-17 Олександр Петраков підвів підсумки роботи, проведеної на зборі, в рамках якого українці двічі обіграли команду Вірменії (5:0, 2:0).

— Якщо чесно, то я трохи розчарований рівнем суперника у спарингах. Я очікував від вірменської збірної набагато більшого.

— Проте, можливо, є й позитивні моменти?

— Звичайно. У цьому віці в нас поки що немає яскравих футболістів, але найважливіше, що вони хочуть себе проявити, стараються. Одним словом — роботяги. За це я віддаю їм належне. Вони уважно слухають, і хоч у них не завжди все виходить, але вони наполегливо працюють над своїм удосконаленням.

— Перший поєдинок зі збірною Вірменії видався багатим на голи. Чому в другому матчі не вийшло чогось подібного?

— Тому що в першій зустрічі суперник грав більш відкрито, і нам вдалося використати вільні зони в його захисних побудовах. А у другій грі вірмени всією командою окопалися біля свого штрафного. Зламати таку оборону було непросто. У таких ситуаціях потрібний індивідуальний клас виконавців, чим ми поки що похвалитися не можемо. Проте на початку другого тайму команда домоглася комфортної переваги і спокійно довела справу до перемоги.

— Своїми нестандартними діями запам'ятався півзахисник німецького "Шальке" Богдан Шубін.

— Нічого хлопець, потихеньку приживається в колективі. Шкода, що Богдан не забив пенальті, але добре, що це сталося не в офіційному турнірі.

— В обох матчах ви виставляли однакову "основу". Чи говорить це про те, що це стартовий склад, наближений до того, що буде в першому поєдинку кваліфікації, враховуючи відсутність динамівців?

— Ні в якому разі. Я дуже сподіваюся й докладу всіх зусиль, щоб футболісти київського "Динамо" посилили нашу збірну, і до Португалії ми поїхали з найсильнішими гравцями цього віку. Принаймні для себе я вже визначив склад, який буде готуватися до офіційних матчів.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус