Нагорняк: Намагаємося розвивати у хлопців інстинкт переможців


Наймолодша збірна України готується до спарингів з грузинами

Нагорняк: Намагаємося розвивати у хлопців інстинкт переможців


Головний тренер юнацької збірної України U-16 Сергій Нагорняк розповів про підготовку команди до спарингів з Грузією, які відбудуться 19-го і 21 жовтня.

— Сергію Миколайовичу, не маєте у своєму розпорядженні футболістів "Динамо". Є шанс побачити у справі нових гравців?

— Звичайно. Я так, у принципі, і планував. Ми намагаємося дати шанс проявити себе всім футболістам, які потрапляють у поле зору нашого тренерського штабу. УАФ організувала черговий селекційний збір, а перша офіційна гра цієї команди відбудеться тільки за рік.

— Які ще цілі ви будете переслідувати на поточному зборі?

— Ознайомимо нових хлопців із нашою методикою роботи, подивимося, як вони це засвоюють. У такому юному віці гравцеві важко схопити все з першого разу. Проте ми ні на кому не ставимо хрест, а будемо продовжувати уважно стежити за футболістами.

— Добре вивчили свого майбутнього суперника?

— Статистикою збірної Грузії ми володіємо. Є й деякі відеоматеріали. Але з командою такого віку я намагаюся насамперед відштовхуватися від наших дій. Загалом мені зрозуміла структура гри грузинів, але важливо, як мої підопічні виконають план на матч.

— У майбутніх поєдинках головним завданням буде перемогти?

— Так, але тільки не за всяку ціну. Хоча ми намагаємося розвивати у футболістів інстинкт переможців.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус