Нагорняк: Місце у збірній нікому не гарантоване


"Це був, мабуть, найкращий матч у виконанні збірної цього року"

Нагорняк: Місце у збірній нікому не гарантоване


Головний тренер юнацької збірної України U-16 (футболісти не старші 2004 року народження) Сергій Нагорняк після повернення із Грузії, де синьо-жовті провели два контрольні поєдинки з місцевими однолітками (2:1, 3:0), підбив підсумки збору.

Сергій Миколайович вважає, що збірна продемонструвала хороший футбол.

"Для мене головним було подивитися у справі нових хлопців, побачити взаємодію між партнерами. Тим більше, що ми грали проти команди, яка діє в три захисники. Таких суперників у нас ще не було", - зізнався Нагорняк.

Тренер додав, що перша гра складалася важко, оскільки було спекотно, близько 27-ми градусів.

Наші хлопці не відразу адаптувалися. А другий поєдинок пройшов повністю під нашим контролем. Рахунок 3:0 не відображає того, що відбувалося на полі. Скажу більше, це був, мабуть, найкращий матч у виконанні цієї збірної цього року.

Читайте також Збірна України обіграла Грузію – забивали гравці двох клубів

Збірну Грузії Нагорняк вважає гідним суперником – суперники непогано тримали м'яч.

Правда, мої підопічні дозволяли суперникам робити це тільки до свого штрафного, далі все було під нашим контролем. Основна напруга виникала після стандартних положень. Із гри ми не дозволили грузинам нічого створити.

Оскільки у кожному з матчів збірна України забивала під завісу гри, тренер відзначив фізичні кондиції футболістів.

"Зараз сезон у розпалі, тому претензій у цьому плані бути не могло. Повторюся, у першому поєдинку хлопці не були свіжими. А щодо другого, окрім двох забитих м'ячів, могли забивати ще разів чотири", - пригадує Нагорняк.

Коуч зауважив, що пошук талановитих футболістів триває.

"Триває селекція, тому я не виключаю появи у складі нових футболістів. Місце у збірній нікому не гарантоване", - сказав Сергій Нагорняк.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус