Капітан збірної України U-19 назвав фаворита групи відбору на юнацьке Євро-2020


Сьогодні – перший матч, суперники – Естонія

Капітан збірної України U-19 назвав фаворита групи відбору на юнацьке Євро-2020


Напередодні виступу в Швеції у кваліфікаційному раунді Євро-2020 (U-19) капітан і захисник юнацької збірної України й донецького "Шахтаря" 18-річний Роман Якуба розповів про очікування від майбутніх матчів.

За словами футболіста, на минулому зборі не було динамівців, але оскільки усі хлопці вже давно працюють разом, то в команді чудово пам'ятають все те, що награвали в останні роки.

"Ми добре знаємо один одного. Тому я не думаю, що в нас у грі можуть виникнути якісь труднощі в плані взаєморозуміння. Головне — виконувати тренерську установку, тоді все буде добре", - запевняє Роман.

Суперниками збірної України є команди Естонії, Словенії та Швеції. Відтак капітана збірної України запитали, хто є фаворитом групи.

"Вважаю, що Швеція, оскільки кваліфікаційні матчі проходитимуть на території цієї країни. У шведів буде підтримка глядачів. Проте ми до цього готові, оскільки вже не раз виступали на міжнародних змаганнях у гостях, - зауважує Роман. - Можна сказати, команда вже звикла до цього. Ми будемо грати за своїх рідних, за країну. Це додасть нам відповідальності й жаги боротьби. Час покаже, на що ми здатні, але в тому, що хлопці віддадуть для перемоги всі сили, я не сумніваюся".

Читайте такожЗбірна України U-19 зіграла внічию з греками

Захисник зауважує, що головний тренер Олег Кузнецов налаштовує хлопців на те, щоб здобути перше місце.

"Ми й самі чудово все розуміємо. Кожна перемога додає рейтингу збірній України, тому, окрім першого місця, інші варіанти ми не розглядаємо", - додав Роман Якуба.

У кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи 2020 року (U-19) наша збірна зіграє проти Естонії (13 листопада), Словенії (16 листопада) і Швеції (19 листопада). До еліт-раунду вийдуть дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться навесні 2020 року.

Переможці семи груп елітного раунду проб'ються до фінальної стадії, яка проходитиме в липні 2020 року в Північній Ірландії.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус