Півзахисник збірної України U-17: Хотіли виграти і третій матч


Не дали португальці

Півзахисник збірної України U-17: Хотіли виграти і третій матч


Півзахисник юнацької збірної України U-17 Олег Очеретько поділився своїми враженнями від ігор у кваліфікаційному раунді відбору чемпіонату Європи проти команд Грузії (2:0), Албанії (2:0) та Португалії (0:0).

За їх підсумком синьо-жовті вийшли до еліт-раунду.

Читайте такожПетраков: Наша група в кваліфікації Євро схожа на еліт-раунд

— Ми задоволені результатом, вийшли з групи з першого місця, виконавши своє головне завдання. Радіємо, що набрали сім очок, а наші головні конкуренти, португальці — п’ять. Гарно, що тренери також залишилися задоволені нашим виступом.

Ми грали в цих матчах у свою гру. Здобули дві перемоги й нічию. Хотіли виграти й третю гру, щоб набрати максимум очок, але не вийшло. Утім, ми все одно задоволені, рухаємося далі.

На мій погляд, найважча гра була проти португальців. В їхньому складі індивідуально дуже сильні гравці, нам було важко. Та й загалом слабких команд у Європі немає. Ті ж албанці й грузини також демонстрували гарну гру.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Comment06 (Украина)
Диаметрально противоположные результаты собранной с нуля u17 и звездной сыгранной молодежки- классический пример роли тренера и долбодятства федерации футбола!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
Comment06 (Украина)
Диаметрально противоположные результаты собранной с нуля u17 и звездной сыгранной молодежки- классический пример роли тренера и долбодятства федерации футбола!
Відповісти
0
0
AntinBandera (Leopolis)
Завдання різні їм поставили. Молодіжка награє новий стиль футболу, підлаштовується під стиль Шевченка. Це сам Шевченко вже кілька разів казав. При тому, що з 2015 року Петраков із ними грав від оборони, дуже часто в трьох центральних захисників. Мене результати не дивують, тим більше, що результати явно не були головним в очікуваннях федерації. Очіквання були в перебудові на стиль гри національної збірної. А от що мене дивує: навіщо знову в U-17 Петраков, і при всіх результатах зовсім не той стиль гри, якого вимагатимуть, коли ці хлопці переберуться в U-21 або тануть кандидатами до головної збірної.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус