Бондар: Ніколи не назву жодної людини з Динамо своїм ворогом. Шкода, що їх не було на нагородженні збірної U-20


Як заявляють кияни, вони вже були у відпустках

Бондар: Ніколи не назву жодної людини з Динамо своїм ворогом. Шкода, що їх не було на нагородженні збірної U-20


Захисник "Шахтаря" і збірної України U-20 Валерій Бондар прокоментував відсутність футболістів "Динамо" на нагородження гравців збірної, яке влаштувала УАФ в Будинку футболу.

"Боляче від цього. Я не можу сказати, що це якісь мої друзі або суперники, незважаючи на протистояння "Динамо" і "Шахтаря". Ніколи не назву жодної людини з "Динамо" своїм ворогом.

Дійсно боляче не бачити їх тут, бо я скучив за всіма, хотів побачити всіх і поспілкуватися трохи. Тим більше, що Владислав Супряга - мій найкращий друг. Я дуже засмучений", - сказав Бондар.

Нагадаємо, що раніше головний тренер команди U-20 Олександр Петраков заявляв, що динамівців на церемонію не відпустив Ігор Суркіс. Пізніше гравці "Динамо" Георгій Цітаїшвілі та Денис Попов відповіли, що відвідувати захід їм ніхто не забороняв, просто кияни на той момент вже роз'їхалися по відпустках.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
tolina-ystas (Краматорск)
Это ж как нужно устать,чтобы рвануть в отпуск и не посетить награждение.Вы ребята пургу не метите.В таком возрасте на награждение не ходят а бегают.Сам знаю больше 20 лет был в спорте
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
tolina-ystas (Краматорск)
Это ж как нужно устать,чтобы рвануть в отпуск и не посетить награждение.Вы ребята пургу не метите.В таком возрасте на награждение не ходят а бегают.Сам знаю больше 20 лет был в спорте
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус