Бондар: Перед ЧС всією командою сіли і домовилися вийти у фінал

Капітан команди розповів, як налаштовував хлопців

Бондар: Перед ЧС всією командою сіли і домовилися вийти у фінал

Захисник і капітан збірної України U-20 Валерій Бондар, яка влітку виграла чемпіонат світу, розповів про настрій команди перед турніром.

"Не хотів цього раніше розповідати. Нам тренера сказали, давайте ставити якесь завдання. Ми сіли на зборах всією командою і домовилися вийти в фінал. Це була наша задача мінімум.

Бачили нашу групу, нашу сітку, як ми виходимо з першого місця. Ситуація складалася сприятливо.

Бачив, які очі у пацанів, тренерів, з яким ставленням підходили до фіналу. Я був спокійний, сказав пару мотиваційних слів. Був упевнений, що виграємо.

Незважаючи на те, що пропустили перший гол від Кореї, очі горіли в мене і хлопців. Це запам'яталося мені на все життя. Всі пацани мені довіряли, вірили. Гарне взаємовідношення - за рахунок цього і виграли.

Поки в моїй футбольній кар'єрі команда в тій збірній - сім'я, з рівної якій я ще не зустрічався. У кожного своя доля, свій шлях, хтось може загубитися ЧС. Розпочнеться - ось я чемпіон світу. Так, ти виграв, але тобі 20 років, це тільки початок.

Потрібні нові виклики, потрібно долати труднощі. Люди повинні підказати. Дай бог, щоб наші хлопці не загубилися, все вийшло", - сказав Бондар.

Следите за нами:

Оцените этот материал:
Поділитися з друзями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (0)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Кращі букмекери

Букмекер
Бонус

загрузка...