Нагорняк: Танзанію перевершили повністю, але не зуміли забити


Головний тренер збірної України U-16 Сергій Нагорняк підвів підсумки товариського турніру кубок Егейського моря

Нагорняк: Танзанію перевершили повністю, але не зуміли забити


Головний тренер юнацької збірної України (U-16) Сергій Нагорняк підвів підсумки товариського турніру "Кубок Егейського моря", на якому команда посіла 6-е місце (з 8-ми учасників).

— Збір більшою мірою був селекційним. Ми викликали відсотків 80 новачків, тому за рахунок чотирьох ігор Кубку Егейського моря наш тренерський штаб отримав повну інформацію щодо футболістів. На жаль, не всі хлопці відповідально поставилися до моїх прохань попрацювати самостійно до приїзду до збірної, опинившись у поганому фізичному стані. Тільки під кінець збору команда почала трохи рухатися...

— Скільки футболістів із цієї команди отримають виклик на наступний збір?

— Зовсім небагато. Наступний етап підготовки в нас відбудеться в березні, в дати УЄФА, тому я розраховую на гравців "Шахтаря" та "Динамо", можливості яких я добре знаю. Хоча ми продовжимо уважно пильнувати за усіма кандидатами, тож ніхто не повинен розслаблятися.

— Низька результативність була головною проблемою нашої збірної на турнірі?

— Головне, що моменти є, а реалізація прийде. Тільки в першому матчі з Південною Кореєю нам було складно фізично. Це й не дивно, враховуючи, що ми до турніру готувалися три дні, а суперник — місяць. А в матчах з Албанією, Північної Македонією й Танзанією в мене небагато претензій до атакувальних дій підопічних, ось тільки була проблема з реалізацією, про яку ми вже говорили.

— Рівень суперників був гідним?

— Цілком. Хоча скажу, що до фіналу по грі повинна була виходити Танзанія, яка вирішальний гол від господарів отримала з офсайду. А в матчі за п'яте місце у зустрічі із цією африканською збірною ми перевершили суперника повністю, але, знову ж таки, точного удару завдати не вдалося...

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
дядько вова (миронівка)
Ротань,Нагорняк і їм подобні ідіть щось робіть -тільки подалі від футболу,
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
дядько вова (миронівка)
Ротань,Нагорняк і їм подобні ідіть щось робіть -тільки подалі від футболу,
Відповісти
1
0
Siren05 (Мариуполь)
Другими словами, получилось как в том анекдоте, самая сильная команда в турнире была Танзания, но мы её полностью превзошли. В итоге - 6-е место :)
Відповісти
2
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус