Петраков: Англійці самі виступили з пропозицією щодо товариського матчу з Україною


"Одні з найпрестижніших зборів" тренера-чемпіона

Петраков: Англійці самі виступили з пропозицією щодо товариського матчу з Україною


Головний тренер юнацької збірної України U-17 Олександр Петраков перевірить своїх підопічних у матчах із топовими командами Європи.

Сьогодні вранці юнацька збірна України (футболісти не старші 2003 року народження) вилетіла до Іспанії. Там "синьо-жовті" проведуть три товариські поєдинки.

Читайте такожБез жодного динамівця. Юнацька збірна вирушає на матчі з Англією і Бельгією

А напередодні керманич команди Олександр Петраков розповів про очікування від цього збору:

— Майбутній збір, який можна назвати одним із найпрестижніших за весь час моєї роботи в юнацьких збірних, відбудеться багато в чому завдяки президенту УАФ, який пообіцяв мені, що особисто допоможе організувати цей етап підготовки. Англійці, які свого часу захотіли співпрацювати з Україною, у вересні минулого року надіслали пропозицію провести в лютому товариський матч.

Не хотілося втрачати таку нагоду зіграти з однією з найсильніших збірних Європи. Більше того, на прохання англійців ми проведемо з ними в інший день ще один спаринг, після якого, як би поєдинок не завершився, проб'ємо серію 11-метрових.

Бельгію, ще одного нашого суперника, думаю, особливо представляти не потрібно. Усі знають, що футбол у цій країні зараз на підйомі. Тому користь від цього збору переоцінити дуже важко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус