Петраков: Я припускав, що матчі юнацьких збірних скасують


Якщо все буде нормально, команда вийде на перші збори у вересні

Петраков: Я припускав, що матчі юнацьких збірних скасують


Як вже повідомлялося, УЄФА через пандемію коронавірусу скасував фінальний турнір чемпіонату Європи (U-17), на якому теоретично могла зіграти і збірна України, якби пройшла еліт-раунд, який також не відбудеться. Своєю думкою з цього приводу поділився головний тренер збірної України (U-17) Олександр Петраков.

— Я трохи засмучений, що не вийшло дограти всі змагання в цій віковій групі, — сказав Олександр Васильович. — Хоча, в принципі, я припускав, що такого рішення не уникнути.

— Тепер цю збірну потрібно готувати до нового виклику?

— Саме так. Якщо ситуація з пандемією коронавірусу покращиться, то восени розпочнемо підготовку до реформованого відбору чемпіонату Європи (U-19), який стартує в листопаді. Якщо все буде нормально, то до початку цих змагань ми проведемо два збори, у вересні (поки що невідомо, із ким ми зіграємо товариські матчі) і жовтні (заплановані два домашні спаринги зі збірною Румунії).

— Як будете вивчати своїх майбутніх суперників?

— Бельгію я знаю, оскільки нинішня збірна України з нею вже зустрічалася. Хороша команда, у ній багато індивідуально сильних виконавців. Бачив я й Німеччину в поєдинку з греками. Не знайомий поки що тільки зі Швецією, хоча маю уявлення про цю скандинавську збірну, яка сповідує силовий футбол.

— Як ви проводите дозвілля під час карантину?

— Перебуваю на дачі в компанії дружини й собаки. Доглядаю за газоном (посміхається), насолоджуюся свіжим повітрям.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус