Нагорняк: Україні буде непросто у кваліфікації Євро-2023

Юнаки "синьо-жовтих" зіграють зі Швецією, Кіпром та Косово

Нагорняк: Україні буде непросто у кваліфікації Євро-2023

Фото: пресс-служба УАФ

Головний тренер юнацької збірної України U-18 (футболісти не старші 2004 року народження) Сергій Нагорняк прокоментував результати жеребкування кваліфікаційного раунду Євро-2023 (U-19).

Українська команда перебувала в кошику А й потрапила до групи 3, де зустрінеться зі Швецією, Кіпром та Косовом. Міні-турнір проходитиме із 17-го по 23 листопада 2022 року у Швеції.

— Сергію Миколайовичу, приємно, коли наші юнацькі збірні перебувають серед європейських авторитетів?

— Звісно. Коли ти знаходишся в першому кошику, то, з великою ймовірністю, уникаєш зустрічей із топ-збірними Європи. Хоч у другому кошику й була збірна Бельгії.

— Як ви охарактеризуєте наших суперників?

— Зрозуміло, що ми їх тільки-но отримали, тож можу лише сказати, що шведи — це типова скандинавська збірна, яка сповідує силовий футбол, Кіпр ми обігравали на міжнародному турнірі у Вірменії, але це було два роки тому. А ось про Косово я поки що мало що знаю. Час є, вивчатимемо опонентів.

— На папері Україна та Швеція — фаворити квартету?

— Так. Але знову ж таки, це на папері. Упевнений, що в жодному з поєдинків просто не буде.

— Кваліфікаційний раунд проходитиме в період із 17-го по 23 листопада наступного року, а коли відбудеться найближчий збір вашої команди?

— Попередньо планується із 30 травня по 14 червня 2022-го, - сказав Нагорняк.

Слідкуйте за нами:

Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:
Джерело:
УАФ

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (0)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Кращі букмекери

Букмекер
Бонус

загрузка...