"Україна дала мені все". Єзерський – про рішення піти захищати країну


За його словами, він не міг вчинити інакше

"Україна дала мені все". Єзерський – про рішення піти захищати країну

Фото: УАФ / Автор - Павел Кубанов


Колишній захисник, а нині головний тренер юнацької збірної України U-19, Володимир Єзерський, який понад місяць захищав Київ від російських загарбників, пояснив чому, пішов захищати країну.

"Після того, як мої рідні облаштувались на новому місці, я одразу ухвалив рішення — треба їхати захищати свій дім. Вважаю, якщо ти українець, якщо ти патріот своєї країни, то мусиш діяти саме так і ніяк інакше. Україна дала мені все, що я маю, тут народилися мої діти. У мене не було жодних сумнівів, що треба робити під час цієї війни.

Зброя? У когось була. Офіційно зареєстрована, мисливська. Плюс рації. Ми швидко згуртувалися та промовили всі наші дії на той випадок, якщо враг прийде. З кожним днем ​​він був усе ближче і ближче. Від нас до Бучі та Ірпеня — приблизно 10 кілометрів. На п'ятий чи шостий день пішли прориви і з нашого боку.

Читайте такожУкраїнський олімпійський чемпіон Олег Верняєв вступив до ЗСУ

Одного дня ми зрозуміли, що активні бойові дії розпочалися у Стоянці — буквально за три кілометри від нас. Саме там був підірваний міст через річку Ірпінь. Так ми потрапили на лінію розміження, у зону бойових день. Перед нами, поруч із нами — збройні сили, спеціальні угрупування, а ми, як виявилося, прикривали їх із самого тилу.

У нас була не зовсім територіальна оборона. Сформувався окремий добровольчий батальйон Чайка, який очолила дуже фахова та мужня людина — Іван Рудяк. З нашого комплексу туди увійшло приблизно 30 бійців тероборони, а всі інші приїхали з різних регіонів України. З одним з хлопців, як виявилося, ми мешкали у Львові в одному будинку, з іншим ходили в одну школу. Так нас поєднала ця війна.

Спершу в нас, звісно, ​​не було чіткої вертикалі, але ми розуміли — головне поки що не шанувати. Певна офіційність з'явилася пізніше, перед нами були поставлені чіткі завдання, і ми їх виконували. Перше — організація блок-постів у нашій місцевості, друге — протидія мародерству, третє — виявлення та знешкодження корегувальників та ДРГ. Якщо підсумувати — за нами було забезпечення певної надійності", - розповів Єзерський.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
zbirna.com
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус