Нагорняк: Єгор Ярмолюк готовий до дорослого футболу


Двічі відзначився за юнацьку команду “синьо-жовтих”

Нагорняк: Єгор Ярмолюк готовий до дорослого футболу

Фото: BrentfordFC


Головний тренер України U-19 Сергій Нагорняк прокоментував третій етап кваліфікації своїх підопічних на Євро-2023:

— Сергію Миколайовичу, ви задоволені виступом своїх підопічних?

— Як можна бути незадоволеним трьома перемогами? У тих умовах, в яких ми опинилися, хлопці проявили себе з найкращого боку. У кожній грі вони старалися, викладалися по максимуму.

— Стартовий матч проти аутсайдера, збірної Косово, вдалося виграти лише на п'ятій компенсованій хвилині. Нефарт?

— Було важко, оскільки ми провели в повному складі лише одне тренування, яке було передігровим. Поєдинок із Косовом був, по суті, для того, щоб колектив зігрався, оскільки останній повноцінний збір був три роки тому. У матчі з балканцями було видно, що хлопці довго не грали. Моментів вистачало, а везіння — ні. Але нічого, команда дотерпіла й зуміла-таки дотиснути суперника. Молодці!

— Одним із найкращих бомбардирів збірної України став Єгор Ярмолюк. Хлопець в Англії змужнів?

— Можу впевнено сказати, що Єгор готовий до дорослого футболу. Але я не став би виділяти когось одного. Уся команда в цій ситуації спрацювала добре. Із кожною грою вони додавали. Кіпр ми обіграли — 4:1, а підсумковий рахунок зі Швецією (2:0) міг би бути й 8:3 (посміхається). У другому та третьому матчах у мене практично не було претензій до підопічних.

— Якими є найближчі плани юнацької збірної України?

— Поки що чекаємо на жеребкування еліт-раунду, яке відбудеться 8 грудня, а вже потім будуватимемо якісь плани, будемо радитися з керівництвом УАФ щодо подальшої роботи”, - сказав Нагорняк.

Відзначимо, що “синьо-жовті” здобули три перемоги – над Косово, Кіпром і Швецією – з загальним рахунком 7:1. Два голи забив півзахисник “Брентфорда” Єгор Ярмолюк.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус