Тренер збірної U-19: Найбільше хвилююся за першу гру проти Люксембургу


Сергій Нагорняк про матчі відбору на Євро-2023

Тренер збірної U-19: Найбільше хвилююся за першу гру проти Люксембургу

Фото прес-служби УАФ


Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Сергій Нагорняк поділився думками перед поєдинками проти Люксембургу, Данії та Іспанії в рамках елітного раунду відбору до Євро-2023.

— Сергію Миколайовичу, який вигляд мають плани підготовки вашої збірної до еліт-раунду відбору чемпіонату Європи?

— 19 березня ми вирушаємо з Києва в неповному складі, інших футболістів підбиратимемо дорогою, хтось дістанеться місця самостійно. 20-го числа вранці з Будапешта ми вилетимо до Іспанії. 21-го — передігрове тренування, а наступного дня — старт в еліт-раунді. На підготовку до турніру часу немає взагалі, тому знову виходитимемо з тієї ситуації, в якій перебуваємо. Проте для мене найприкріше — травми деяких виконавців.

— Хто саме не зможе допомогти?

— Насамперед це Єгор Ярмолюк. А також Євген Пастух та Олег Федор.

— У списку є нове ім'я, Микита Александров…

— Ми маємо проблему з нападниками. По суті, є лише Ігор Горбач. Даніель Ківінда тільки-но приступив до тренувань після складної травми, тому зараз говорити про нього як про потенційного кандидата до збірної не варто. Хоч як я шукав, але відповідних кандидатур не було навіть серед молодшого віку. Мені порадили подивитися на Микиту Александрова, якого я пам'ятав ще з "Динамо". Із початком війни він поїхав до Іспанії й зараз виступає за "Рівас Мадрид". Побачимо, що являє собою цей виконавець.

— Познайомилися з майбутніми суперниками по групі?

— Люксембург вийшов у еліт-раунд, а це багато про що говорить, Данія завжди була непоступливим опонентом, а Іспанію й представляти не потрібно. Порівнюючи її склад у кваліфікації Євро й зараз у товариських матчах, можна сказати, що в іспанців п'ять збірних цього віку, настільки великий вибір у їхнього головного тренера.

— Проте у збірної України завдання максимальні?

— Безперечно. Іншого не дано. Так, обставини проти нас, але я вірю у свою команду. Найбільше я хвилююся за першу гру, проти Люксембургу, оскільки невідомо, як наші футболісти перенесуть таку тривалу дорогу.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус