Лень: Нам ще є над чим працювати

Лень: Нам ще є над чим працювати


Тренер "Динамо" (U-19) прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі з ужгородською "Говерлою" (7:0):

- Легких ігор не буває. На жаль, ми самі собі ускладнювали гру неправильними тактичними діями і невірними рішеннями. Тому нам ще є над чим дуже багато працювати.

- Ви дали можливість сьогодні вийти на поле всім запасним. Це пов'язано з тим, що результат вже був забезпечений?

- Ні, це було заплановано незалежно від результату, так як у нас шість гравців були у юніорській збірній і провели три матчі у Франції. Вони отримали досить велике навантаження, тому планувалося, що вони будуть в грі тайм або максимум трохи більше тайму.

- Чому, незважаючи на відсутність інтриги, в кінці поєдинку були сутички, гравці грубили один одному?

- Ми ж працюємо з молодими хлопцями, у яких емоції ще часом захоплюють здоровий глузд. Це невід'ємна частина футболу і будь-якого єдиноборства. Звичайно, я вважаю, що це неправильно. Ми над цим тільки що говорили в роздягальні. Добре, що хоч гравець не отримав карточку. Будемо це виправляти і дуже жорстко.

- Але в цілому грою ви задоволені?

- Я вже говорив, що якщо я буду на сто відсотків задоволений, то мені час кидати роботу. На жаль, незважаючи на підсумковий рахунок 7:0, я залишився не дуже задоволений якістю гри. Але я задоволений самовіддачею хлопців. Сподіваюся, ми будемо і далі рухатись у цьому напрямку. Найважливіше, щоб вони думали, аналізували свої помилки. Тоді ми будемо грати набагато цікавіше, і глядачам будуть подобатися не тільки наші голи, але і зміст гри.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Octavia (Warsaw)
Странно слышать такие слова от человека с такой фамилией))))))
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
Octavia (Warsaw)
Странно слышать такие слова от человека с такой фамилией))))))
Відповісти
0
0
Новаковский Юрий (Одесса)
Заголовок от Бога !!
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус