Палкін: Гравці "Шахтаря U-19", що провинилися, на все життя запам'ятають покарання


Гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін розповів про те, як клуб покарає гравців команди U-19 Гладченко, Грачова та Фурсова

Палкін: Гравці "Шахтаря U-19", що провинилися, на все життя запам'ятають покарання


Гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін прокоментував ситуацію із затриманням поліцією Києва трьох гравців команди "гірників" U-19.

"Футболіст "Шахтаря", будь він гравець Академії або першого складу, повинен себе вести адекватно та у відповідності з усіма нормами. Тому в даній ситуації ми поставилися дуже жорстко - у них буде суворе фінансове покарання.

Знаєте, найгірше для футболіста - це тренування без м'яча, коли до нього застосовують серйозні фізичні навантаження. Так от, до них будуть застосовані такі навантаження, після чого вони на все життя це запам'ятають. При вигляді склянки у них буде зворотна реакція, я вас запевняю. Більше вони за неї не візьмуться.

Ми докладемо з тренерським штабом максимум зусиль, щоб на цьому негативному прикладі показати їм та всім іншим - так поводитися не можна ", - сказав Палкін в ефірі каналу" Футбол 1 ".

Нагадаємо, нещодавно три гравці юнацької команди "Шахтаря" були затримані за водіння автомобілем у нетверезому стані.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
football24.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Борис Тимашев
в19 они нажрались,в 29 похмелятся,в39 будут говорить ,что им не дали ,,превзойти,,Месси ,в 49 их уже не будет в этом мире......Береги честь с молоду
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 24
Борис Тимашев
в19 они нажрались,в 29 похмелятся,в39 будут говорить ,что им не дали ,,превзойти,,Месси ,в 49 их уже не будет в этом мире......Береги честь с молоду
Відповісти
0
0
kuzanya (звенигороДКа-Писечно)
[quote datetime="2015-09-04 16:09:05" author="Sad witness"]У Вас есть информация ,что кто-то сразу после случившегося поставил клуб в известность ? Думаю,что утечка информации в СМИ только через неделю после случившегося - спланированная акция.[/quote] Как страшно жить-кругом враги...
Відповісти
2
0
kuzanya (звенигороДКа-Писечно)
[quote datetime="2015-09-04 16:09:05" author="Sad witness"]У Вас есть информация ,что кто-то сразу после случившегося поставил клуб в известность ? Думаю,что утечка информации в СМИ только через неделю после случившегося - спланированная акция.[/quote] Как страшно жить-кругом враги...
Відповісти
3
0
Цап-царап (Харків)
http://youtu.be/QVGgyGXPDJ8?t=2m23s
Відповісти
1
0
Парус2 (Ukraine)
поверим на слово
Відповісти
1
0
трамвай за трамваєм (найкращий)
При виде стакана у них будет обратная реакция ...

Нарколога-торпедовца підключать ?
А Палкін знає з чого діти пили .

Відповісти
2
0
Paolo Rossi-82 (Кировоград)
Что,проходил?
Відповісти
0
0
Decoy7 (Украина)
да кому он чешет. 19леткам не платят такие бабки, что бы накопить на порше. Наверняка все живут за отцовские бабосы и в команду попали благодаря связям с "звони Ренату" . Таких в команде не щимят, ничего им не сделают
Відповісти
3
0
Lyganck (Луганск)
да а если у них память плохая. с такими полупокерами просто расстаются что бы команду не позорили. повестку и в АТО панты колотить
Відповісти
3
1
ВладимирШ (Днепропетровск)
Бедные пацаны - каждый получит в лоб и по печени лично от Рината.
Відповісти
2
0
Hotblooded (Днепропетровск)
Я так понял, что позорить владельца клуба на всю Украину, опускать его до уровня шестерки ужратых сосунков можно больше, чем один раз. Очень гуманный клуб. Очень гуманный владелец. Хотя, что этот эпизод может значить рядом с настоящим унижением - он даже в Донецк не может поехать, вот это унижение, это я понимаю!
Відповісти
9
4
Sad witness (Николаев)
Абсолютно не оправдываю ,но в таком возрасте да еще при наличии таких бабок голова кружится очень легко. Думаю,клуб проведет незабываемую воспитательную работу. Важно.что "Шахтер"не проигнорировал случившееся,а проинформировал общественность о своей оценке случившегося.
Відповісти
2
3
Alex Korvin
Важно.что "Шахтер"не проигнорировал случившееся,а проинформировал общественность о своей оценке случившегося.
-------------------
"Отметим, что несмотря на то, что происшествие состоялось еще неделю назад, клуб отреагировал на него только сейчас, после освещения этой информации в СМИ." (с)

http://www.ua-football.com/ukrainian/u-19/14412100...


 
2
1
sva_19_52 (краматорск)
Гнать в шею!
Відповісти
2
2
Graf Kiyv (Kyiv)
Наказание будёт жёстким: зарплату за август выдадут не в долларах а в евро.
:))))))
Відповісти
6
5
footboliare (Мир город)
з децентралізацією цей казан буде варитися наглухо
Відповісти
4
5
Борис Тимашев
нам твое ,,деце,,як слону пидгузник,а що у котли звариться ,то вси поемо ,та й спасиби скажемо кухарю
Відповісти
0
0
footboliare (Мир город)
так опозорити босса. їм ще повезло, що шахти далеко
Відповісти
16
4
Beard (Киев)
Это точно,все рекорды Стаханова побили бы.
Відповісти
5
1
футбол-гол (большой,но не очень)
А мне показалось,что наоборот респект Ахметову,юные футболисты называют его по имени и у них есть прямой номер самого Ахметова и они ему запросто звонят.
Відповісти
5
9
Rezerf (Чернігів)
прчему далеко? Во Львовской обл. тоже есть шахты.
Відповісти
4
0
Инспектор (Донецк)
....Знаете, хуже всего для футболиста - это тренировка без мяча, когда к нему применяют серьезные физические нагрузки. Так вот, к ним будут применены такие нагрузки, после чего они на всю жизнь это запомнят. При виде стакана у них будет обратная реакция, я вас уверяю. Больше они за него не возьмутся....

Блохина в Шахтер. По физподготовке равного нет
Відповісти
21
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус