Кращий бомбардир чемпіонату U-19: Дуже хочу стати гравцем головної команди "Карпат"


Нападаючий "Карпат U-19" Ігор Карпенко розповів про свій титул кращого бомбардира чемпіонату U-19 та мрії про подальшу кар'єру

Кращий бомбардир чемпіонату U-19: Дуже хочу стати гравцем головної команди "Карпат"


Нападаючий "Карпат U-19" Ігор Карпенко розповів про свій титул кращого бомбардира чемпіонату U-19 та поділився мріями про подальшу кар'єру. У минулому сезоні Карпенко забив 16 м'ячів у 26 матчах, чим допоміг "Карпатам" стати бронзовими призерами чемпіонату U-19, цього сезону на його рахунку 5 голів у 7-ми матчах.

"Нам всім було дуже приємно отримувати нагороди саме на стадіоні "Україна" перед матчем основної команди. Прикро, що ці медалі із бронзовим відтінком – до останнього туру ми боролися за чемпіонство і були дуже близькими до нього.

Чи проміняв би я титул кращого бомбардира на чемпіонство? Однозначно так! Це ж не лише моя нагорода. Якби не партнери і тренерський штаб, то я не став би кращим бомбардиром.

Моє завдання – наполегливо працювати на тренуваннях, забивати в офіційних матчах і тренери першої команди обов’язково звернуть на мене увагу.

Найбільш пам’ятний гол я забив у свій день народження у ворота "Динамо". Приємно, що ми тоді привезли з Києва перемогу. З "Шахтарем" була справжня драма. Ми пропускали образливі голи. У першому колі нам забили з двометрового офсайду. Нічого страшного – будемо лише сильнішими. У цьому сезоні у нас також дуже амбітні плани.

Перш за все, хочу, щоб наша команда у цьому сезоні перевершила свій минулорічний виступ. А ще мрію забивати якомога більше голів з кожним сезоном. Дуже хочу стати гравцем головної команди. Мені імпонує гра Артура Карнози, Павла Ксьонза і Дениса Кожанова. Сподіваюся, колись виступатиму з ними в одній команді", - сказав Карпенко.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус