Унаї Мельгоса: Мені не сподобалася віддача гравців "Динамо U-19"


Головний тренер "Динамо U-19" розповів про матч Юнацької ліги УЄФА проти "Маккабі"

Унаї Мельгоса: Мені не сподобалася віддача гравців "Динамо U-19"


Наставник команди київського "Динамо" U-19 після матчу Юнацької Ліги УЄФА з "Маккабі" прокоментував нічию (1:1) своїх підопічних.

- Мені не залишається нічого, крім того, як прийняти цей результат. Хотів би загострити увагу на віддачі гравців – це мені зовсім не сподобалося.

- З чим пов'язано те, що Михайличенко у другому таймі опустився в захист?

- Ця заміна була більше пов'язана з Дубинчаком, який багато грає. І йому необхідно було дати відпочинок. Крім того, потрібно було надати ігрові хвилини Симчо, оскільки для нас це досить перспективний футболіст.

- Здалося, Щебетун провів не найкращий свій матч...

- Не хотів би переходити на особистості і говорити про конкретних гравців. Ми працюємо в рамках певних структур, якщо вони не дотримуються, зрозуміло, що випадають і гравці. Свій не найкращий матч ми провели, як команда.

- Це стосується і Циганкова, який мав, як мінімум три можливості відзначитися?

- Ми, дійсно, були неодноразово близькі до забитого м'яча: можливості мали і Циганков, і Михайличенко, який потрапив у поперечину. Необхідно покращувати реалізацію моментів. З одного боку, це залежить від нас, але з іншого, нам трохи не пощастило. Потрібно звертати більше уваги на те, що ми можемо виправити і поліпшити.

- Напевно, найбільш позитивний момент – гра захисту?

- Так, індивідуально захист виглядав непогано, вони показали свої найкращі якості, але в той же час, вони повинні вдосконалюватися, як команда. Якщо комусь чогось не вистачає, ми повинні всі разом це виправляти – не тільки захисники. Але і всі інші гравці.

- Чому сьогодні не вдалися стандартні положення, адже, як правило, це сильна сторона нашої команди...

- Суперник добре грає у футбол і вміє протистояти і чинити опір. Напевно, ми не змогли як слід адаптуватися. Потрібно навчитися трохи змінювати наші стандартні положення. Не завжди те, що ти відпрацьовуєш на тренуваннях, можливо в такому ж вигляді втілити і в матчах.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус