Шепелєв: Від матчу з "Маккабі" залишилося більше розчарування


Півзахисник "Динамо U-19" розповів про матч проти "Маккабі"

Шепелєв: Від матчу з "Маккабі" залишилося більше розчарування


Півзахисник команди "Динамо" U-19 Володимир Шепелєв підвів підсумки нічийного поєдинку Юнацької Ліги УЄФА з ізраїльським "Маккабі" (1:1):

- Вважаю, гра була дуже складною із-за занадто спекотної погоди, важко було бігати. Але ми старалися, грали на результат, так склалося, що добилися лише нічиєї. Перед грою тренери сказали мені опускатися нижче і просити м'яч, починати атаки. Намагався це виконувати, думаю, що вийшло. Але реальних 100-відсоткових шансів у нас не було. Коли забили м'яч, Михайличенко добре вбіг, йому дали передачу, і він замкнув дальню штангу. Нам кажуть бігти в ті зони, в цей раз це дало результат. Богдан міг ще забити, але м'яч потрапив у поперечину – трохи не пощастило.

В цілому, вважаю, що сьогодні була рівна гра, ми по черзі володіли контролем, хороший матч вийшов цікавий. Думаю, непогано відіграв і напад. Але в центрі ми погано відбирали м'яч, особливо, у першому таймі, так і в другому теж, коли вже підсіли. Не дуже хороші передачі були праворуч і ліворуч, трохи неправильно вбігали – напевно, погано відпрацювали це на тренуваннях. А в атаці не вистачало завершення, тож більше розчарування залишилося. Але потрібно зібратися з думками, будемо працювати і налаштовуватися на наступний поєдинок, потрібно брати очки.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус