Чоботенко: Не знаю, як в Ізраїлі можна призначати гру на годину дня


Захисник "Динамо U-19" прокоментував матч проти "Маккабі"

Чоботенко: Не знаю, як в Ізраїлі можна призначати гру на годину дня


Захисник київського "Динамо" U-19 Сергій Чоботенко розповів, що не вийшло у його команди в матчі Юнацької Ліги УЄФА з "Маккабі" (1:1), і наскільки грі заважала спека:

- Вважаю, що матч був рівним, рахунок по грі, хороший футбол показали обидві команди. Моментами у нас щось виходило, іноді не виходили вчасно, були грубі помилки, суперник грав від оборони на контратаках, ми діяли, по суті, так само. У цілому, думаю, зіграли середньо, могли б і краще, є, куди рости. Так, була гра на зустрічних курсах, але інакше було не можна.

Не знаю, як в такій країні, як Ізраїль, можна призначати гру на 13.00 – в самий пригрів. Як же грати, якщо не контролювати м'яч – відбирати його всю гру було б дуже важко. До пропущеного м'яча призвели індивідуальні помилки, не вистачило концентрації, спокою, холоднокровності. Навіть не знаю, що ще не вийшло, будемо розбирати гру.

У другому таймі не мали намір зберегти результат. Що стосується Михайличенко, можливо, він трохи "наївся", от і опустився в захист. Тому й випустили свіжого Симчо, щоб попереду з'явилося більше агресії.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус