Ковальов: Результат матчу з "Реалом U-19" дуже неприємний


Головний тренер "Шахтаря U-19" - про матч проти юнаків "Реала"

Ковальов: Результат матчу з "Реалом U-19" дуже неприємний


Головний тренер "Шахтаря U-19" Сергій Ковальов прокоментував поразку в матчі Юнацької Ліги УЄФА з "Реалом" (2:6).

– Сергію Миколайовичу, чи можна сказати, що сьогодні "Шахтар" поступився через помилки захисту?

– Ні, я думаю, що програє команда. Ми говорили хлопцям, що обороняється й атакує весь колектив. Неправильно звинувачувати в поразці тільки оборону.

– Проте шість пропущених м'ячів – неприємний результат...

– Безумовно, дуже неприємний. Тим більше в ході другого тайму, після того як рахунок став 2:3, в нас іще були можливості для взяття воріт: Борячук вийшов практично сам на сам і не забив... Відразу після цього моменту ми пропустили четвертий м'яч, який, на мій погляд, став визначальним. Та все це не дає приводу опускати руки. Команда рівня донецького "Шахтаря" завжди має боротися до кінця. Якщо хлопці цього не зрозуміють, то в них напевне будуть проблеми в подальшому зростанні.

– Який настрій всередині команди і чого можна очікувати в останньому турі?

– Ми намагаємося налаштовувати хлопців на кожен матч, щоб домагатися позитивного результату. Граємо з такими суперниками, як "Реал" і ПСЖ. Ці зустрічі показують, на якому рівні перебуваємо ми та вони. Є моменти, над якими потрібно ще багато працювати. І, в принципі, в тренувальному процесі ми це робимо. У нас залишилася остання гра з ПСЖ – вийдемо на поле і намагатимемося добитися позитивного результату.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус