Лук'янчук: За допомогою Юнацької Ліги УЄФА можна зробити собі ім'я в Європі


Захисник "Динамо U-19" - про матч з "Маккабі" та юнацьку збірну України

Лук'янчук: За допомогою Юнацької Ліги УЄФА можна зробити собі ім'я в Європі


Захисник "Динамо U-19" Павло Лук'янчук розповів про вирішальний матч проти "Маккабі" в рамках Юнацької Ліги УЄФА та вихід на Євро-2015 у складі збірної України U-19.

Про гру з "Маккабі" та про турнір в цілому

Ми думаємо тільки про перемогу. Вже залишили в минулому успіх у матчі з "Порту", але цей результат дещо говорить про наші можливості. Цей турнір дуже важливий для мене. Тут ти можеш зробити собі ім'я в Європі.

Про матчах з "Порту" та "Челсі"

У зустрічі з "Порту" ми показали, що у нас міцна команда, якій під силу боротися на найвищому рівні. Що стосується "Челсі", то ми заробили безцінний досвід, зігравши з настільки сильною командою. Мені здається цікавим грати проти таких футболістів. У тебе з'являється можливість порівнювати себе з ними, показати, на що ти здатний на цьому рівні.

Про нагороду "фейр-плей" для юнацької збірної України

Ми були дуже раді, що нам вдалося пройти кваліфікацію і зіграти у фінальній частині чемпіонату. Ми вперше отримали нагороду "фейр-плей", і це дуже почесно. Ми грали чесно і таким чином проявили повагу до суперників і суддів. Але, звичайно, єдина нагорода, про яку ми думали, - це золото чемпіонату. Отримати його нам не вдалося, а нагорода "фейр-плей" стала приємною компенсацією.

Про фінальної частини континентальної першості

Було здорово зіграти на такому рівні, битися проти таких сильних команд. Хочеться вірити, цей досвід піде на користь наступному поколінню гравців. Для мене цей турнір став вже другим після чемпіонату 2014 року в Угорщині. Тепер буду прагнути потрапити на молодіжний ЄВРО, адже так я зможу ще додати у своєму розвитку.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УЄФА
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус