Унаї Мельгоса: Нам не вистачало більшої жорсткості та впевненості


Наставник киян - про поразку від англійців

Унаї Мельгоса: Нам не вистачало більшої жорсткості та впевненості


Старший тренер "Динамо" U-19 Унаї Мельгоса прокоментував поразку своєї команди від "Мідлсбро" (0:5) в матчі плей-оф Юнацької Ліги УЄФА.

- Не можу сказати, то рахунок відповідає співвідношенню сил на полі. У першому таймі ми все-таки непогано виглядали, команда показувала себе, але не вистачало більшої жорсткості та впевненості в стадії завершення атак. Відповідно, перший тайм можу оцінити як більш-менш нормальний. А в другому таймі команда втомилася, певний вплив справив третій пропущений гол. Хлопці виглядали не дуже переконливо, а суперник зміг продемонструвати просто-таки вбивчу точність і впевненість в завершальній стадії.

- З чим пов'язуєте велике число допущених помилок в захисті та середній лінії?

- Думаю, хлопці зараз перебувають на певній стадії навчання і такі матчі є його частиною. Вони допоможуть нам досягти кращих результатів. Команда-суперник більш зріла і доросла, вона демонструє більше впевненості в завершальній стадії атак. Наші хлопці не дуже добре це сприйняли і надалі повинні зробити висновки, щоб відповідали рівню суперника.

- Наявність постійної ігрової практики зіграло на руку "Мідлсбро"?

- Я б не сказав, що цей фактор був визначальним. Але він теж впливає, наша команда в плані витримки і витривалості не відповідала суперникові, це було помітно. Потрібно враховувати, що на даному етапі ми тільки закінчуємо передсезонну підготовку.

- Які слова ви вже сказали, чи скажете гравцям, щоб вивести їх з нинішньої психологічної ситуації?

- Потрібно розуміти, що ми не повинні зупинятися на досягнутому. Футболісти перебувають в процесі навчання, а проведений матч був його частиною. Потрібно вміти адаптуватися до певних ситуацій, в тому числі до тих, які нам сьогодні підніс "Мідлсбро". Ми привітали суперника з перемогою і повинні взяти з цієї невдачі максимум.

- Підведіть підсумки виступів "Динамо" в Юнацькій Лізі УЄФА.

- Хлопці продемонстрували певне зростання на груповому етапі. Стали більш зрілими футболістами. Вони майбутнє "Динамо" і клуб на них розраховує. Гравці не повинні турбуватися, що закінчили виступи на початку плей-оф. Це перший наш виступ в Юнацькій Лізі УЄФА, і пройти груповий етап - теж не погано. Постараємося продовжувати розпочату роботу і на цьому не зупинятися.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Comment06 (Украина)
Все интервью-набор бессмысленных слов ни о чем.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
Comment06 (Украина)
Все интервью-набор бессмысленных слов ни о чем.
Відповісти
0
0
СашаХМ (KM)
о чем он вообще?? глянул видео защита сама голы привозила, пускали детские мячи, пока мячик в воздухе у защитника голова кружилась и выпускал напа на ворота )) Радует, что хоть впереди было неплохо.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус