Нагорняк: Ми голосно грюкнули дверима в матчі з Бельгією. Могли б вийти на Євро-2019


Збірна України U-19 у відборі до Євро-2019 в групі з Італією, Сербія та Бельгія посіла друге місце

Нагорняк: Ми голосно грюкнули дверима в матчі з Бельгією. Могли б вийти на Євро-2019


Головний тренер юнацької збірної України U-19 (футболісти не старші 2000 року народження) Сергій Нагорняк засмучений другим місцем в еліт-раунді.

Підсумки виступу юнацької збірної України в еліт-раунді Євро-2019 (U-19) підбив наставник синьо-жовтих.

- Сергію Миколайовичу, чемпіонат Європи був поруч...

- Залишилися прикрі відчуття, адже нам це завдання було до снаги, і це не просто гучні слова. У плані везіння в нас не склався матч з італійцями. Якщо в першому таймі невелика перевага була на боці господарів, то після перерви, вважаю, ми повністю домінували. А в поєдинку із Сербією на результат вплинули дрібні помилки плюс знову ж таки нефарт, про який я вже згадував. Тільки влучань у стійку було два, не кажучи вже про небезпечні моменти. Не подумайте, що я виправдовуюся, просто бачу, що в цих наших футболістів може бути велике майбутнє.

Хлопці голосно грюкнули дверима в матчі з Бельгією, яка, на мій погляд, показувала футбол набагато кращий, ніж Італія. У поєдинку з бельгійцями нам багато що повернулося. Окрім п'яти забитих м'ячів, ми могли ще щонайменше п'ять разів вражати ворота супротивника. Аби швидше прогресувати, нашим футболістам саме й не вистачає подібних зустрічей.

- Після матчу з італійцями ви розуміли, що це був вирішальний поєдинок?

- Мабуть. І, що прикро, «Скуадра Адзурра» нічого особливого не показала. У другому таймі, коли ми пішли, можна сказати, ва-банк, італійці кілька разів затягували час, по дві хвилини лежачи на газоні після зіткнень.

- Перемога з великим рахунком над Бельгією - із розряду сюрпризів?

- Повторюся, бельгійці виглядали краще за господарів, але в поєдинку з нами вони зіткнулися з жорстким опором. Це була справжня битва. Суперник був шокований після гри, оскільки матч був повністю за збірною України. Після цього поєдинку я сказав підопічним, що мене переповнює гордість за таких гравців.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Альтен (днепр)
Ребята громко хлопнули дверью с визгом" Опять просрали!" И так оправдывается каждый тренер.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 3
Альтен (днепр)
Ребята громко хлопнули дверью с визгом" Опять просрали!" И так оправдывается каждый тренер.
Відповісти
0
0
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Дверями хлопать мы умеем ! По этому виду спорта можем легко стать чемпионами мира !
Відповісти
6
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
5 балів!!!
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус