З молодого таланта Динамо насміхаються через зачіску


А він обіцяє дреди

З молодого таланта Динамо насміхаються через зачіску


Артем Шулянський, півзахисник київського "Динамо U-19", дав інтерв'ю в останньому номері клубного журналу.

Футболіст зізнається, що йому подобається довге волосся.

Коли тільки перейшов з академії в U-19, встиг пограти з Миколою Шапаренком. Надихнувся його прикладом (посміхається).

Коли захочеться чогось нового, зроблю дреди. З Родрігесом вже говорив про них (посміхається).

Буває, що сміються наді мною через зачіску і називають "дівчинкою". Але я не звертаю на це уваги. Головне – що мені подобається.

Читайте такожХавбек Динамо U-19 про поразку: Те саме було з Хоффехаймом

А в грі беру приклад з Віктора Циганкова. У світовому футболі – з Едена Азара. Віктор забиває майже в кожній грі. Я теж хочу таких показників!

За рахунок чого буду цього добиватися? За рахунок свого бажання. Все залежить від мене, буду працювати над собою, щоб тренери першої команди помітили, - пообіцяв Шулянський.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
dynamo.kiev.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Gary Busey (Харьков)
Вспомните Шапаренко! Наверное под него косит!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 5
Gary Busey (Харьков)
Вспомните Шапаренко! Наверное под него косит!
Відповісти
0
0
avatar
v.grischuk (Винница)
Реально с волосами заметнее на поле, ярче смотрятся. Когда Батистута постригся, он в целом поторялся немного..... А гопоте, понятное дело, что не нравится, поэтому и гонят с него!
Відповісти
6
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Згадайте (хто не вчора народився), скільки патлатих футболістів (типа під Бітлів) було на початку 70-х років минулого століття...)
Відповісти
4
0
Dardolis (Первомайск)
Нравится это хорошо, но с такой прической у футболиста проблемы....Во-первых, удар головой хуже, во-вторых, поправлять ее приходится больше, чем держать мяч в игре...)
Відповісти
0
7
avatar
beatles (Крыжополь)
да что вы говорите, удары головой хуже?некоторые, бритые, вообще не могут бить головой, да еще и в завтрашний день смотреть... женоподобная прическа говорит только о коплексе в оценке себя, но никак не о каких-то физических "невозможностях" за длинными волосами нужен постоянный и дорогостоящий уход иначе они будут выглядеть как пакля, а дреды -то вообще ни о чем. просто у парня на голове беспорядок, такой же как и в голове, все остальное мелочи, молодость и ретивость!
Відповісти
0
5

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус