Озарків: Атмосфера була класною, хоч і не прийшло багато людей

Озарків: Атмосфера була класною, хоч і не прийшло багато людей


Півзахисник молодіжної збірної України і львівських "Карпат" Ігор Озарків поділився враженнями від товариського матчу проти однолітків з Греції.

– Ігорю, як тобі гралося за молодіжну збірну, та ще й у Львові?
– Мені, напевно, не варто оцінювати, як я зіграв. Це прерогатива тренера. Хотілося б зіграти більше, бо провів на полі всього лише 15 хвилин. Але дуже приємно, що трибуни мене зустріли бурхливими оплесками. Потішили рідні вболівальники.

– Попри те, що зіграв так мало часу, встиг заробити жовту картку...
– Там була контратака на наші ворота. Тренер дав настанову фолити, якщо такий стрімкий випад на наші ворота йде. Навіть, якщо ти можеш заробити попередження. От я й зробив так, як казав тренер.

– Сергій Ковалець сам колись грав у Львові, ти місцевий вихованець. Якось по-особливому налаштовувався на гру?
– Тренер казав, що тут хороші вболівальники, які нас підтримають. Всі знають, що Львів – прекрасне футбольне місто. Треба тільки виходити і показувати хороший футбол. А я якраз дуже хотів продемонструвати якісну гру перед рідними вболівальниками.

– Кому, як не тобі, знати про львівських вболівальників. В останні п’ять хвилин вони традиційно почали навіть співати гімн України і збірна забила гол. Це така уславлена львівська традиція?
– Я думаю, що так. Нас навіть автофани супроводжували на гру. Дуже їм дякую і думаю, що на матч із Хорватією прийде більше людей і буде ще приємніше грати. Але й сьогодні атмосфера була класною, хоч і не прийшло багато людей.

– Партнерів по збірній такий супровід автофанів не здивував?
– Всі мене запитували, чи в "Карпат" так само. Хлопці реально здивувалися, адже багато хто автофанів бачив вперше. Я сказав пацанам: "Збирайте у своїх містах таких вболівальників"!

– Твій партнер по "Карпатам" Євген Бохашвілі вийшов у стартовому складі, однак відзначитися так і не зумів. Як думаєш, чого не вистачило?
– Напевно, фарту. Женя бив по воротах, загрожував. Просто трохи не пощастило. Якщо що, то хорватам заб’є!

– Ігорю, ти завжди вважався основним гравцем молодіжки, але лише вийшов на заміну. Тренер це якось пояснив?
– Я думаю тому, що в мене зараз немає ігрової практики. Через це тренер випустив лише на останні хвилини гри.

– В такому випадку розкажи, чому не граєш в "Карпатах"?
– Олександр Севідов уже говорив, що на моїй позиції грають сильніші футболісти. Я зараз тренуюся із дублем і буду й надалі доводити, що гідний грати в першій команді. Тепер це моє основне завдання.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус