Бущан: Зараз хочеться знову повернути кубок Лобановського Україні


Воротар молодіжної збірної України - про Меморіал Лобановського, який розпочнеться сьогодні

Бущан: Зараз хочеться знову повернути кубок Лобановського Україні


Воротар молодіжної збірної України та "Динамо-2" Георгій Бущан прокоментував Меморіал Лобановського, який розпочнеться сьогодні.

- Турнір Лобановського є надзвичайно важливим для нас, особливо враховуючи той факт, що ми є його господарями. Два роки тому, Україна, на жаль, не зуміла переграти Австрію у фіналі, тому зараз надзвичайно важливо повернути трофей нашій країні.

- Ви є гравцем клубу, з яким якраз і асоціюється ім’я Лобановського. Що знаєте про нього? Що розповідають тренери, старші колеги?

- Ні для кого не секрет, що це великий тренер, великий футболіст, легенда київського "Динамо", збірної України та Радянського Союзу. Людина з великої літери. Що розповідають тренери? Коли в нас бувають важкі тренування, нам часто говорять, що у порівнянні з тренуваннями Лобановського ми нічого не робимо. Завжди згадуємо це з посмішкою.

- Останні півроку, з моменту формування нової "молодіжки", ви збираєтесь кожні 2 місяці. Наскільки це важливо для вас, адже до цього ви не збирались майже рік?

- Під час перерви ми дуже сумували один за одним і за грою в збірній, тому раді можливості знову збиратись та проводити ігри, яких в цьому році у нас вже було чимало. Підсумовуючи зіграні матчі можу сказати, що для нас був надзвичайно важливим позитивний результат, адже він дуже впливає на мікроклімат в колективі. Тому приємно, що таких результатів було чимало.

- З тренерським штабом знайшли спільну мову?

- Звичайно, з першого дня! Команді дуже подобаються підходи тренерського штабу. Всі надзвичайно задоволені.

- Переходимо до турніру. У півфіналі ви зустрінетесь з командою Молдови. Що знаєте про футбол цієї країни?

- Скажу відверто, що за футболом Молдови я особливо не слідкую, проте говорячи про збірні, я впевнений, що всі вони - починаючи від юнацьких і закінчуючи національною - демонструють футбол високого рівня. Тож нам точно легко не буде - вони приїдуть себе проявити.

- Два наступних можливих суперники - Словенія та Греція. Що можете сказати про ці збірні?

- Зі Словенією ми грали наприкінці березня. Дуже організована команда, що демонструє комбінаційний футбол. Силова збірна, гарно контролює м’яч. Загалом, дуже зіграна команда. Приємно, що в березні ми їх обіграли. Якщо ми зустрінемось зі словенцями в фіналі, я буду радий, тому що ми вже проаналізували нашу гру, наші помилки. Тож до матчу з цією збірною ми точно готові!

- Знаєте, коли востаннє українська збірна вигравала турнір Лобановського?

- Так, звичайно, в 2009 році! Тоді у фіналі українці переграли збірну Туреччини. Зараз хочеться знову повернути кубок Україні. Ми в кожному матчі, і в кожному турнірі граємо виключно на перемогу.

- В матчах Меморіалу Лобановського досить часто переможець визначається у серії післяматчевих пенальті. Ви, як воротар, збираєтесь спеціально готуватися до цього?

- Звісно, я буду обов’язково готуватись. Проте сподіваюсь, що ми жоден матч не доведемо до пенальті, а виграємо в основний час.

- Коли збірна U-21 буде боротися за кубок Лобановського, збірна U-20 в Новій Зеландії виборюватиме Кубок Світу. Будете слідкувати за цими матчами?

- Без сумніву! Я знаю, що в нас різні часові пояси, їх матчі будуть рано вранці, тож, навряд чи нам вдасться слідкувати за ними в режимі реального часу. Проте я буду дуже вболівати за цю команду, там зібрано чимало моїх друзів, з якими ми разом грали в збірній, в клубі. Особливо буду тримати кулаки за Романа Яремчука. Бажаю йому забити якомога більше голів та гарно проявити себе! Той таки Богдан Сарнавський, Роман Підківка: хто б не стояв у воротах, я бажаю їм "сухих" матчів та вдалих ігор!

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус