Юрченко: Матчі з Шотландією та Північною Ірландією потрібно обов'язково вигравати


Форвард молодіжної збірної України розповів про майбутні матчі відбору на Євро-2017

Юрченко: Матчі з Шотландією та Північною Ірландією потрібно обов'язково вигравати


Капітан молодіжної збірної України Владлен Юрченко прокоментував підготовку команди до матчів з Шотландією і Північною Ірландією.

- З яким настроєм приїхали до збірної?

- Настрій залежить від результату, так було завжди. Зараз же настрій нормальний. Не все ще втрачено, ще сім ігор, будемо продовжувати грати. Зараз будуть дві найважливіші ігри, які покажуть, як бути далі. Їх потрібно обов'язково виграти. Якщо приїжджати з поганим настроєм, то так можна і закінчити через п'ять матчів.

- Що не вийшло в трьох перших матчах відбору?

- Тут можна кожну гру розбирати окремо. У першому матчі були свої причини. Тоді перед грою тільки зібралися три вікових групи, і не зігралися повністю. Друга гра з Ісландією була непогана за якістю, і моментів було багато. Ісландія йде на першому місці в групі. Ми їх переграли по грі, але не виграли. Звичайно, було важко. І так склався календар, що третя гра з Францією на виїзді. І було дуже складно, і ми поступилися. І так три поразки. Всі говорять, що збірна програє, немає результату, але на те є вагомі причини. Потрібно відштовхуватися від цього, і показувати результат.

- Яка атмосфера в колективі?

- Зараз усі розуміють, що це дві найважливіші гри, і знову вони на виїзді. У нас з п'яти перших ігор, чотири на виїзді. Зараз потрібно за всяку ціну добувати результат. Можна грати так добре, як ми зіграли з Ісландією, але програти, а можна, так як грали ісландці, не дуже, але виграти. Я думаю, зараз можна зіграти як завгодно, але щоб був результат.

- Зараз У Вас є ігрова практика в "Байєрі", дає це психологічну впевненість в собі?

- Психологічно трошки легше. У мене був важкий час, але я тренувався, не опускав своєї руки, працював ще більше і отримав свій шанс. Ті хвилини, які я отримую, я намагаюся використовувати по максимуму. Було приємно забити свій перший гол, і віддати гольову передачу. Сподіваюся, що далі буде краще. Звичайно, я не можу вирішувати за тренера, я роблю все, що від мене залежить, а там буде тільки його вибір.

Згідно з розкладом, молодіжна збірна вирушить до Шотландії дванадцятого листопада, де наступного дня і проведе офіційний поєдинок проти шотландських однолітків. Потім команда Сергія Ковальця перебазується до Північної Ірландії, де 17 листопада зіграє свій останній матч у цьому році.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
sport.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
kotigorok (Чернігів)
U-19 сьогодні перемогла Азербайджан 4-0. Пора вже написати про це.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
kotigorok (Чернігів)
U-19 сьогодні перемогла Азербайджан 4-0. Пора вже написати про це.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус