Соболь: У молодіжній збірній невелика проблема з реалізацією, потрібно додавати в цьому плані


Захисник молодіжної збірної України - про найближчі матчі відбору на Євро-2017

Соболь: У молодіжній збірній невелика проблема з реалізацією, потрібно додавати в цьому плані


Захисник молодіжної збірної України та харківського "Металіста" Едуард Соболь прокоментував майбутні матчі відбору на Євро-2017 (U-21) проти Шотландії та Північної Ірландії.

"Ми на ці дві гри будемо налаштовуватися серйозно, тому що шанси у нас зменшилися. Звичайно, вони є, і ми постараємося ними скористатися.

Ми після кожної гри робили розбір, роботу над помилками. У нас невелика проблема з реалізацією, потрібно додавати в цьому плані. У таких іграх буває один-два моменти, і їх потрібно використовувати. І наступні дві гри проведемо на наших сильних якостях. Звичайно, те, що у нас немає результату, тисне, і чимало тисне, але всі ми професійні футболісти, ми знали, куди йдемо, і на що йдемо.

Свою гру я оцінювати не можу, мені тренер каже, де я був неправий, я від цього відштовхуюсь.

У "Металісті" у нас давно не було психологічного піднесення, зараз більш-менш, думаю, це допоможе мені в іграх за збірну.

Чи буде не вистачати Петряка? Іван - хороший футболіст. І я радий, що його викликали до національної збірної. Але у нас в команді багато хороших футболістів, які зможуть його замінити. Всі хлопці працездатні, так що знайдемо взаєморозуміння", - сказав Соболь.

Згідно з розкладом, молодіжна збірна вирушить до Шотландії дванадцятого листопада, де наступного дня і проведе офіційний поєдинок проти шотландських однолітків. Потім команда Сергія Ковальця перебазується до Північної Ірландії, де 17 листопада зіграє свій останній матч у цьому році.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
sport.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус