Головко: Ключові цілі молодіжної збірної - вихід на Євро-2017 та Олімпіаду


Новий головний тренер збірної України U-21 - про цілі команди та роботу на новій посаді

Головко: Ключові цілі молодіжної збірної - вихід на Євро-2017 та Олімпіаду


Олександр Головко, який сьогодні зайняв пост наставника молодіжної збірної України, поділився своїми думками і планами після призначення.

Робота з командою U-21. Основні питання та плани

- Найголовніше, щоб всі футболісти, яких ми хочемо викликати, приїхали в січні. Це найбільша проблема, з якою ми зіткнулися, враховуючи виступи "Динамо" і "Шахтаря" в єврокубках. Вони готуються, і в лютому у них вже є офіційні ігри і, можливо, будуть певні труднощі, тому що цей збір не входить в офіційний календар. Для U-21, як правило, все відбувається згідно з термінами ФІФА, а в цьому випадку це не термін ФІФА, тому все буде відбуватися в режимі домовленості.

Календар молодіжної збірної України. Комплектація команди

- Календар на наступний рік погоджено, де до травневої гри заплановано три або чотири збори, і на ці збори ми постараємося весь той контингент футболістів, який є, залучити. Це вікова група трьох вікових категорій, меншою мірою чотирьох, тому що команда 97-го року народження, команда Кузнєцова, готуватиметься до еліт-раунду. Можливо, у їхньому складі не буде Михайличенка (у нього червона картка і ймовірна дискваліфікація на дві гри). Скоріше за все, в такому випадку, Кузнєцов не візьме його на відбір, і його присутність в молодіжній збірній теж має мати місце. А так, в основному це будуть хлопці 1995-го, 1996-го року і хлопці, які були в молодіжці по 1994-му році.

Цілі, які стоять перед молодіжною збірною України

- Будемо на них сподіватися, тому що було поставлено дві мети: перша - постаратися, по можливості, досягти максимального результату в іграх, що залишилися і потрапити на чемпіонат Європи 2017 року. Шкода, що не тільки від нас залежать шанси. Близько 19-ти очок ми можемо набрати і будемо дивитися на те, як зіграють французи та ісландці. До вересня, коли у нас буде гра з французами, нам потрібно по максимуму набрати очки. І вже через ці ігри готувати команду, яка боротиметься в наступному відборі за вихід на Олімпіаду - це друга ключова мета.

Перегляд футболістів, що претендують на місце в молодіжній команді

- Зараз додасться більше відповідальності при виборі кандидатів у збірну. Є велика кількість претендентів і для того, щоб їх переглянути, потрібен певний штаб людей, які будуть вже з лютого їздити по Україні і висловлювати свою думку. Після цього будемо приймати рішення стосовно виклику того чи іншого футболіста до збірної.

Питання комплектації тренерського штабу

- Хочу сказати, що поняття "знайомий спеціаліст" не може бути в збірній. Є поняття професійного відношення і люди, які хочуть тут підвищувати свій рівень, у тому числі і набиратися тренерського досвіду, природно, якісь помітки є, і по прізвищах в тому числі. Але я зможу сказати про них лише на наступному тижні, коли буде офіційно підписаний контракт.

Рівень знайомства з командою

- Напевно, відсотків на 40. Не так багато хлопців 1996 року, з якими я працював - це Коваленко, Зінченко, Бесєдін і, напевно, Лучкевич.

Спілкування з Ковальцем, співпраця

- Поки не спілкувалися, але, думаю, ця розмова відбудеться. Ми з ним в нормальних стосунках, займалися кожен своєю справою. У силу специфіки роботи збірних команд, зустрічаємося рідко. З іншого боку, ніби як залежимо один від одного, готували футболістів для його збірної, для Михайла Івановича Фоменко. Був етап роботи Сергія Івановича, спасибі йому за те, що він створив. Я обов'язково скажу хлопцям про це, коли ми зберемося. У нас є хороші тривалі традиції роботи з молодіжними командами, починаючи ще від Колотова, і ми на даному етапі теж постараємося досягти успіхів з цією командою.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
football24.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус