Головко: Реальний список кандидатів у молодіжну збірну на найближчий збір - це 31 чоловік


Наставник збірної України U-21 - про селекційну роботу на найближчому зборі команди

Головко: Реальний список кандидатів у молодіжну збірну на найближчий збір - це 31 чоловік


Новий головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко вже сформував розширений список кандидатів у "молодіжку".

"Розширений список кандидатів до молодіжної збірної України вже є. У ньому - 54 прізвища. Робота тренера - це не офіс. Робота тренера - це робота в голові 24 години на добу. Ти виходиш з найближчої гри. Зараз це товариський матч з Данією. Ось від цього поєдинку я і танцюю.

Що потрібно мені для того, щоб ми перемогли в цій грі? Насамперед - це селекція. Тобто потрібно підібрати футболістів, які до 20 січня будуть в змозі конкурувати з хорошою молодіжною збірною європейського рівня. Насамперед, мова про ти позиції, про які я вже говорив вище - це воротар, центральні захисники, опорні півзахисники та центральний нападаючий. А крила знайти можна.

Станом на поточний момент реальний список кандидатів у молодіжну збірну на найближчий збір - це 31 чоловік. З них відразу виключаємо чотирьох футболістів "Шахтаря", які, швидше за все, поїдуть з першою командою "гірників" на перший міжсезонний збір. Приблизно така ж ситуація і по "Динамо".

В рамках січневого збору молодіжної збірної України у мене є можливість перевірити в справі тих хлопців, які з якихось причин не готуються до другої частини сезону, до єврокубків. Завдання ж мінімум по складу на майбутній збір - 24 людини. Три воротаря і 21 польовий гравець", - сказав Головко.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус